Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 116431 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #90
zahvala kolegi Srepfleru na susretljivosti i detaljnoj pomoći oko postavki stanice,još jednom svaka čast!
hvala i kolegama na pomoći i/ili trgovini  Diogenu, dr. Tomislavu, Davoru iz Makarske, Bokyju, Zerou, Medi, Misi227, Kenanu, ...
 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #91
Pohvalio bih kolegu Stipu u kojeg sam uzeo carapu za vjetar, a koju mi je kao sto je obecao dostavio u Sinj sve 5  :D :D :D :D
mos mislit

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #92
Pohvala članu DARIO.A jer je bio od riječi i poslao mi bateriju ,tj. poklonio. ;)
Robert


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #94
Hvala DARIO.a na poklonjenoj bateriji i led diodama - koje če uvelike pomoći mojim projektima!!!!!!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #95
Veliko hvala kolegi Domsu iz Novske na dobrom avionu kojeg mi je prodao za siću (stvarno povoljno) te savjetima!

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #96
kolega Pongra,sta rec osim pravi modelarski prijatelj  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #97
Kolega NISDE, zahvaljujem mu se na poklonu... Poklonio mi je svog Gripena koji ce nadam se letjeti malo kod mene sad :)
Lp,
Alex



Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #100
Pohvala kolegi Cicibanu na brzom odazivanju upomoć u potrazi za HK-450 glavom!
Susjed,svaka čast!

 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #101
pohvala kolegi robi1kenobi ,kupio od njega futabu 8 fg i sve ok ,zao mi je sto nije imao vremena za neku cugu ali ima vremena drugi put

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #102
Pohvala kolegi Cicibanu na brzom odazivanju upomoć u potrazi za HK-450 glavom!
Susjed,svaka čast!

 ;D

kekec susjed kekec

Ps: pa ipak moramo održavati dobro susjedske odnose 8) ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #103
pohvale sused nisde, zdenko, davor, plavi, diogen

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #104
pohvala kolegi robi1kenobi ,kupio od njega futabu 8 fg i sve ok ,zao mi je sto nije imao vremena za neku cugu ali ima vremena drugi put

Drago mi je da si zadovoljan, nadam se da će te dobro služiti kao što je i mene :) Cugu bumo popili, nadam se da bude prilike! :)
MAK Zapad