Skip to main content

Topic: Novi Zagi nakon prvog(+Video) (Read 31774 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #15
Sve do jednom nema stete! Pazi da jednom tako ne pokratis nokte!

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #16
Cuju se dosta jake vibracije!



Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #19
Kada je sve u balansu, onda cujes samo sustanje vjetra, gdje god da bio!

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #20
Kada je sve u balansu, onda cujes samo sustanje vjetra, gdje god da bio!
ok,imat ću to na pameti,možda i treba ali mislim da neću više ništa dirat na ovom Zagiu,kakv je takav je,leti i sve ostalo a to mi je najvažnije ;) ,ispunjava sve moje želje i potrebe za početničkim modelarenjem i letenjem,ipak se još učim letjet jer  kad sve zbrojim možda imam 15-20 min leta ;) .A da dođem do stupnja balansiranja trebam bar par godina na nekom finom modelu jer ipak je ovo Zagi a on ima tolerancije i previše ;)

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #21
Ako hoćeš crash prof zagi, ugradiš po sredini na spoju krila komad špera u obliku profila krila
te iz njega izrežeš onaj utor di bude ti elektronika(tam di bu ti baterija recimo)
ja sam to radio s deproncima i testirao sam ful gas u zid i sam se odbije i ništa.
ili nekaj ovakvog  :) ;)

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #22
7X4 ne balansiran na d2826-6 moze od vibracija odvrnuti sam sebe s sarafa tako da balansiraj ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #23
Ma ništa nevbrira niti se odšerafljuje,bar se  do sada ništa nije otpustilo na motoru i spineru :) ;),BTW:ali kao što rekoh imat ću na umu ove vaše prijedloge ako dođe do toga odšarfljivanja .Thanks ;) :)

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #24
Ako hoćeš crash prof zagi, ugradiš po sredini na spoju krila komad špera u obliku profila krila
te iz njega izrežeš onaj utor di bude ti elektronika(tam di bu ti baterija recimo)
ja sam to radio s deproncima i testirao sam ful gas u zid i sam se odbije i ništa.
ili nekaj ovakvog  :) ;)

Tocno po tom sam ja radio, to je meni Diogen preporučio.
Spektrum dx7s i razni modelčeki



Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #27
Napokon i video ovog Zagia i mog leta 8) :) ;) :D ;D.
SETUP:
Krila-Stiropor :MADE by PLAVI ;)
Motor:Turnigy2200KV :)
Servo 2X: Turnigy TG9e :)
Propeler:Neki kineski 7X4 :)
ESC:Birdie 50A sa Bec-om :)
Stanica:HobbyKing HK-6X sa HK-8R prijemnikom :)
Baterija:Turnigy2.2 2200 mAH 20-30C 11.1 V :)
VIDEO: :D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=1Q2xS0HsUDo