Skip to main content

Topic: mix za zagija (Read 14337 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: mix za zagija

Reply #15
malo mi je tanak ... ja sam navikao samo na standard zagi  ;) ... a koju stanicu imas ??



Odg: mix za zagija

Reply #17
to je bio zadi od metar i pol a pošto nisam znao letiti sredina se sva zgnječila i potrgala pa sam je izrezao, a ovo gdje ga fali su bili elevoni samo što ih sad nema, ispao je odličan tanki, kad leti izgleda kao NLO

Odg: mix za zagija

Reply #18
Umetni mix na elevone

Primjer:

2 i 4 kanal su elevoni
3. kanal je gas

U mixu na elevone dodaš mix ( obojano žutom ) i odabereš vrijednost koja ti odgovara ( ovdije je na primjer "5" )

Nemoj pretjerivati sa mixom, počni sa 2 npr.

Odg: mix za zagija

Reply #19
E sad. kad se radi MIX.

Prvo dobiješ krilo da lijepo jedri bez gasa, znaći nema poniranja i nema propinjanja, tek tada određuješ vrijednost mixa.

Kod mene je ta vrijednost 2

Nadam se da je pomoglo  8)

Odg: mix za zagija

Reply #20
eeee, hvala ti, danas to isprobam  ;)

Odg: mix za zagija

Reply #21
iii si probao ... jel pomogo  Plavi ;)

Odg: mix za zagija

Reply #22
nisam još, išao sam letiti dosta kasno na preljevnicu pa nisam imao vremena, sutra ću se pozabaviti sa time

Odg: mix za zagija

Reply #23
ok javi kad obavis probni let... bas me zanim a kako ce ti reagirati ... inace ja imam taj mix na magnumu  ali to je prelaki model za takvi mix dok je ukljuceni skoro pa se niti ne osjeti da izravnava model   ;) 


Odg: mix za zagija

Reply #25
istina kao letir je hehe ... to volim cuti da se mlade nade skoluju za modelare ...samo tako treba  ;D

Odg: mix za zagija

Reply #26
joj e, muka mi je više, mali hoće letjeti i ja ga želim naučiti ali nikak, valjda će ovo pomoći  :)

Odg: mix za zagija

Reply #27
Ja sam zadnji i predzadnji put kada si trazio donio stanicu, pa prvi put nisi se pojavio,a drugi put ste se odmah pobrali na cugu!

Odg: mix za zagija

Reply #28
@ rubazg - dobro je da hoce naucit tako ce ti lakse nego da on nece leitit a ti ga hoces nauciti ... kod mene je situacija obrnuta ja hocu tatu naucit letit ali on jos nezna niti kako avion penje pa tako da je jadni zagi vise puta bio zakucan nakon par sekundi leta  :D

Odg: mix za zagija

Reply #29
Pa mix možeš probati i doma, za to ti ne treba livada  ??? .

Samo odspoji motor da nebi bilo nismo znali  8) .

A možeš i bez modela ........................  ::)