Skip to main content

Topic: problem sa stanicom  (Read 3687 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

problem sa stanicom

dakle imam flysky stanicu sa istim prijemnikom


http://www.hobbypartz.com/79p-t6-6ch-radio-lcd.html


i kupio sam je od lika za 400kn, međutim javljaju mi se sljedeći problemi, dakle poletim, i letim lijevo desno sa svojim zagijem i sve je u redu i tako letim 3-4min na laganom gasu jer sam početnik  i sad desi se situacija da ja skrenem lijevo a on me ne sluša uopće i onda skroz desno ode svojim putem, ima li netko tu stanicu ili zna u čemu je stvar? hvala

Odg: problem sa stanicom

Reply #1
kad ti se to desi probaj dodat malo gasa možda mu fali malo brzine,a usput ćeš vidit jel ti reagira na gas ili ti gubi signal ;)

Odg: problem sa stanicom

Reply #2
ma nije gas na skroz malo, čak mi nekad na pola gasa prestane motor prestane radit

Odg: problem sa stanicom

Reply #3
a i to da skrenem lijevo a on napravi naglo u desno a 2 minute ga normalno letim


Odg: problem sa stanicom

Reply #4
ma nije gas na skroz malo, čak mi nekad na pola gasa prestane motor prestane radit
Tipični znak gubitka veze, ESC prekine motor kao mjeru sigurnosti, kada se signal vrati, ESC vraća motor u radu. Problem je dakle vrlo vjerojatno u radio-vezi. Siguran si da baterija nije u tom momentu previše prazna?
Damir

Odg: problem sa stanicom

Reply #5
nije Damire, potpuno puna, jel mogu servaći imati u tome bit jer imam turnigy MG 3 kile

Odg: problem sa stanicom

Reply #6
Ja sam imao taj problem sa RedBrick-ovim ESC, promjenio ESC i sve je radilo normalno.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: problem sa stanicom

Reply #7
Probaj drugi regler, onaj sto imas gore je odavno za smece!

Odg: problem sa stanicom

Reply #8
imam drugi isti takav novi, danas ću probati pa javim