Skip to main content

Topic: Pomoć oko oglasa, nemam pravo oglašavanja (Read 2613 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć oko oglasa, nemam pravo oglašavanja

Dakle, pisao sam modovima, no ne reagiraju, a problem je slijedeći: budući da nisam aktivan na forumu, ovo je moj drugi post, a imam nešto za stavit u oglas, pa bi trebal pomoć da se to riješi.

Imam novi magnumov nitro motor  koji bi prodal... (od kako su dijeca došla, hobi mi je pao na nulu...)

Sugestije?

Odg: Pomoć oko oglasa, nemam pravo oglašavanja

Reply #1
Nabij 5 postova u test djelu foruma i možeš postavljat oglase.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć oko oglasa, nemam pravo oglašavanja

Reply #2
Toki, poanta tog pravila oko 5 postova nije ta da se u testnom dijelu nabije 5 postova nego da nepoznati ne mogu stavljati, da ne kažem spamati oglase. 5 postova je stvarno malo i oglasnik je tu da se modelari međusobno razmjenjuju a ne za padobrance. Svaka čast tebi gozz ali nisi se niti predstavio a već bi prodavao.

Gozz, lijepi način "nabijanja" 5 postova je da se predstaviš u temi predviđenoj za to.

Odg: Pomoć oko oglasa, nemam pravo oglašavanja

Reply #3
Ma bio sam aktivan (i predstavljen) na starom ff forumu, ali djeca su učinila svoje, i moj hobi je zamro...
U međuvremenu je došao novi ff forum, i ja ponovno registriran.

I ostal mi je jedam magnumov nitrać nov zapakira koji skuplja prašinu na polici, pa da ga udomim...

I sad, moram se predstaviti da bi nabio postove, i onda se više ne pojavio na forumu?
Ili da ga dam na njuškalo pa si mislim da će prije otići ovdje...

No dobro, ako je cilj i pravilo da se ispuni kvota od 5 postova i da se predstavim, onda neka bude tako..