Skip to main content

Topic: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori (Read 2928 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Evo već par puta gledam te oglase i tih multija ima na sve strane u elektronici u helićima u ostalim modelima, sada ih već ima dosta pa ako se slažete da se otvori nova sekcija di bi se isključivo oglašavali gore navedeni i svi dijelovi za iste.


Pozz, ekipi..

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #1
Slazem se...
Lp,
Alex

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #2
Potpisujem ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #3
I ja se slazem... inace bilo bi bolje traziti djelove za multije na jednom mjestu nego kako mini_fly_moris kaze ima ih u svim rubrikama u oglasima ;)

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #4
Primljeno na znanje
Dodana nova rubrika, multirotor
Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #5
E sad ako te nebi mrzilo malo snjofat par minuta i nabrzinu prebacit postojeće oglase u tu sekciju koji imaju vezano za multije :) jbg ipak si moderator :P

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #6
Nije to bas par minuta, ali budem sutra to prebacival s datumima oglasa prema starosti, mislim da je dovoljno prebaciti oglase od unazad mjesec, dva,
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #7
Mislim da nema potrebe prebacivati sve oglase, onaj tko zeli prodati, moze i sam prebaciti oglas, mislim svatko prebaci svoj i bok! Ovako ces 3 mjeseca prebacivat oglase!

Odg: Prijedlog za novu sekciju u oglasima :: Multirotori

Reply #8
Ma ne, samo par prvih oglasa koji su aktvini unazad 2 tjedna, pa di bi dospio sad kad bi sve prebacivao.. krivo ste me razumili..