Skip to main content

Topic: BG trgovina (Read 44791 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: BG trgovina

Reply #15
Sad sam vec sam sebi dosadan ... a koja je razlika izmedju H8 i H8S? Mislim tih 5 dolara razlike mi nista ne znaci ... i koje baterije da uzmem za njega?

Odg: BG trgovina

Reply #16
Eo narucio H8S, samo na zalost na BG nemaju rezervnih baterija ..out of stock .. jel ima gdje drugdje nekih za uzet a da odgovaraju?

Odg: BG trgovina

Reply #17
ok, sad sam tek skuzio da za te male baterije pise out of stock jer na shipaju u hrvatsku. ne kuzim zasto. znaci niti jednu bateriju za eachine h8 ili e010 sa BG ne mogu narucit. Kak vi dodjete do tih baterija?



Odg: BG trgovina

Reply #20
Svaka čast tomo na postavljanju linka, ali imam 3 takva, i uleti u najmanju prašinu, taj već ne radi..
moja topla preporuka ide za https://www.banggood.com/Eachine-H8-Mini-Headless-Mode-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-RTF-p-975808.html
toliko puta sam ga krsio, udarao i tek nedavno jedva mu slomim propeler..samo obezbjedite još baterija ;)

Klinci od bratica odusevljeni, unistavaju ih po kuci i po vani, jedino im je kaze mana sto nakon sudara sa zidovima i ormarima padne zastita za propove :)


Odg: BG trgovina

Reply #22
Na sta koristite bodove s banggoda? :)


Odg: BG trgovina

Reply #24
965 za sad




Odg: BG trgovina

Reply #28
Ako je iz EU ne plaćaš carinu. isto tako i sa hobbykinga eu skladište se ne plaća carina...