Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89367 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #226
Samo mala napomena svima kojima se sviđa što radimo u MAK Trešnjevka na Lučkom i htijeli bi nam se pridružiti kao članovi kluba, da su dobrodošli. Za učlanjenje u klub je potrebno javiti se kolegama na forumu krkan ili igoruav koji će vam dati daljnje upute ( vrlo jednostavne). Ak vam taj način zašteka iz nekog razloga, pošaljite mi PP. Članarina je gotovo simbolična, a učlanjenjem možete dolaziti na pistu kada god vam to odgovara i letiti koliko vam to baterije/kanisteri omogućavaju. Ili samo doći družiti se, slušati ili podijeliti koji savjet.
Ako niste sigurni da li to želite i htjeli bi vidjeti uopće kako je to tamo, dođite nam kao gost, rado ćemo se podružiti, gosti su uvijek dobrodošli.

P.S.
tamo nas ima svakavih sa svakojakim avionima ( ima i par helića) i ako imate neku RC letjelicu, sigurno se uklapate u klub. I svi su ravnopravni, kako oni sa malim jedrilicama, tako i oni sa velikim, bučnim i brzim avionima. Poželjno je ako ima i nekih mladih ljudi koji bi se htijeli time baviti, a ne znaju od kuda i kako početi, ili su zapeli u nekoj fazi izgradnje/razmišljanja sa svojim avionom,da se jave i navrate, rado ćemo pomoći koliko možemo.


Vidimo se na Lučkom    ;)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #227
Živio Karlo , kakav moćan zvuk za model od balze i špera....e da to je Tom napravio.Hvala lijepa obojici  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #228
 ;)


Prekrasna subota iskorištena za letenje. Skupilo se opet društvance, što postaje lagano i praksa.


Naš Bruno ( mali rastom i po godinama, ali veliki letač) nije odbio pomoći kada je trebalo čvrsto držati avion radi podešavanja, a onda se odlučio i sam malo letjeti.


http://www.youtube.com/watch?v=tWmTgl_SLlc


http://www.youtube.com/watch?v=6wCq4f4mHDw
samo zemlja je granica....



Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #231
Ovako pravi majstor, sreća naša Ivan, slijeće bez motora. Znači, kada krepa motor, ne samo bezglavo juriti i pokušati se dovući do piste bez obzira na visinu aviona, već laganini napraviti još jedan revijalni krug i onda se lagano zaputiti na slijetanje. Mi ostali gledamo i učimo.  ;)


Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....


 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #233
I danas je bilo živo na Lučkom, kako i treba biti. Red letenje, red roštilja, red pivice.... pa ponovo...  ;)
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #235
Da ne povjeruješ, danas se pojavio i treći Piper Pawnee na Lučkom, očito mnogima simpatičan avion. Možda je malo manji, ali je ipak Piper Pawnee. Na prvu sam pomislio da je izasao iz Mirtove radionice, ali poslije sam cul da ipak nije. :D ;D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #236
Kako je već napisano...nedjelja je bila prepuna događaja i impresija...jedan od sudionika je bio mladić žute boje sa dvije plohe

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #237
Nažalost vrlo brzo rastjeran od strane poljoprivredne avijacije koja je (nažalost) neuspješno zaprašivala protiv letećih krvopija...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #238

No unatoč krivo odabranom sredstvu u tankovima...zbog čega je osveta krvopija nastupila po zalasku sunca...avion koji je zaprašivao bez sumnje je impresivan!


Molim primijetiti školski položaj komandi pri slijetanju...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #239

Kao i svaki puta do sada...uvijek se nađe neki stranac kojem se svidi naša pista...tako je i jučer ovaj Amer došao malo uvježbavati prilaz...


Skala modela, oprema na modelu, način kako leti i kako je upravljan...samo pohvale :)