Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89345 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #120
Živio Karlo , ovo ste odlično organizirali,zahvaljujem svima iz ''Trešnjevke'' , a tebi posebno na fotkama i duhovitim tekstovima uz njih. 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #121



Vidim da se uživalo maksimalno, baš mi je drago!
jesmo, baš je bilo ok, šteta što nisi došao.   :'(

Živio Karlo , ovo ste odlično organizirali,zahvaljujem svima iz ''Trešnjevke'' , a tebi posebno na fotkama i duhovitim tekstovima uz njih. 8) 8) 8)
nema na čemu, moje zadovoljstvo. Trudili smo se da sve bude ok, vidjeli smo i neke stvari koje možemo i bolje, tako da će sljedeći put biti još bolje. Super je vidjeti toliko modelara i aviona na jednom mjestu, u pozitivnoj atmosferi.  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #122
Lučko i letenje


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #124
Živio Karlo , hvala na videu...Saša ima moćan model a leti perfektno  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #125
Da, oboje je točno....  ;)


U nas uvedena kontrola košenja uz pomoć Cessne Cardinale..  mada je nekada valjalo i pognuti glavu jer je to znalo zujati prilično blizu...  :D ;D
samo zemlja je granica....




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #129
Kratki let oldtimera Waco jučer poslije košenja piste.


https://www.youtube.com/watch?v=HH5ONlHAh9A
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #130
Karlo hvala što sam,između ostalih, nakon dugo vremena vidio ''Citizen Kane'' , veoma poštovanog kolegu. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #134
Zanimljiv dan jučer...no u jednom trenu...nisko na horizontu se pojavili "Leteći tigrovi"...