Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 314868 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #210
i ja isto,pa makar radia samo range testove antena :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #211
pozdrav sa sjevera! :)  drago mi je da ste se naoštrili i nadam se da ce vas vrime posluziti za vikend. ja sam danas odradio zadnji let do 8 miseca,ali ovaj put nije bio easy glider već boeing 747-800 ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #212
Dragi Skipi , doletio si sretno  a vrati se što prije...čekamo Te... ;) ...Veliki pozdrav iz Splita.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #214
Dobro je to,lakše je sletit i poletit  ;D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #215
Ima li tko za prodat 2826-6 2200kv  ovaj moj prdnuo a tako bi volio doci za vikend


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #217
A i da razradimo strategiju za pokrenit modelarsku sekciju pri aeroklubu Sinj,pa ako nas vrime potisne za letenje,da dogovorimo sve detalje....

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #218
Ima li tko za prodat 2826-6 2200kv  ovaj moj prdnuo a tako bi volio doci za vikend


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bi ti ga da da ga iman :/


mjesto okupljanja kod sove!  ;)


Cura isla slikat sovu,pa je nije slikala jer je nije vidila haha


A i da razradimo strategiju za pokrenit modelarsku sekciju pri aeroklubu Sinj,pa ako nas vrime potisne za letenje,da dogovorimo sve detalje....


ja san za,a mislin i da su svi ostali  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #219
I Runje,dođi ti i bez motora,neće te niko potirat  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #220
Ja sam vec pricao sa prijateljem koji se bavi grafotisk om i rekao je da nema problema za logo a ako bude trebalo da ce izraditi i stranicu kluba,inace "navukao sam ga na ovaj hobby sa onim svojim homemade jetom


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #221
Ma znam ante da nece ali volio bih kad vec dolazim da i letim a i ako nebudem imao motor svakako cu doci


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #222
Imam ideju za logo:neki avion koji prolijeće kroz alku


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #223
Moj prijedlog za naziv kluba i logo je MAK GALEB.Možda nekom bude smišno,ali to je isto simbol našeg kraja.Logo može bit nekakva sličica galeba sa propelon iza glave na leđima...Na ovo me ponukalo to šta nismo svi iz Sinja,iako je letjelište u Sinju nas ima iz:Dicma,Splita,Solina,Vučipolja,Lučana,Bajagića,Udovičića,sa Brača,od Dubrovnika.........a galebovi nas sve obiđu :D
A sad bi molio i ostale modelare da daju još prijedloga,jer šta ih je više lakše ćemo odabrat onaj pravi.





Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #224
Moj glas ide za nesto u vezi sove jer ona je uvijek na topoli di se okupljamo.  ;)