Skip to main content

Topic: www.multirotor.hr (Read 58577 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

www.multirotor.hr

Eto polako se fila sadržaj, za neke stvari cijene kreirane, nisu unešeni još ni svi artikli, dosta toga je u dolasku a ostalo će polako, uglavnom potrebna je ogromna količina love za start, cifru neću ni spominjati.
Cijene su takve kakve jesu, da ne moramo platiti na pojedine stavke porez,carinu(što ne plaćaju EU zemlje i večina svijeta) i ostale takse bile bi još bolje...
Svaka gesta,savjet,želja dobro došla...može ovdje, može na mail  ;)
Prihvaćam sve sugestije oko modela,elektronike itd...eto da vidim potražnju tržišta pa ću prema tome i raditi nabavu.


http://www.multirotor.hr


Evo samo informacija za cijene poštarine:
Dostava - HP EKSPRES  Croatia  20,00kg-50,00kg   52,00 kn
Dostava - HP EKSPRES  Croatia  10,00kg-20,00kg   31,00 kn
Dostava - HP EKSPRES  Croatia    5,00kg-10,00kg   26,00 kn
Dostava - HP EKSPRES  Croatia      3,00kg-5,00kg    23,00 kn
Dostava - HP EKSPRES  Croatia      2,00kg-3,00kg    22,00 kn
Dostava - HP EKSPRES  Croatia      1,00kg-2,00kg    20,00 kn
Dostava - HP EKSPRES  Croatia      0,00kg-1,00kg    19,00 kn

Odg: www.multirotor.hr

Reply #1
napokon nesto nase  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote


Odg: www.multirotor.hr

Reply #3
 ;D

Odg: www.multirotor.hr

Reply #4
Sviđa mi se sekcija karbon  ;D nadam se da će u skorije vrijeme biti i onih do 2mm štanigca jer to mi treba a već vidim da će mi novčeki odlazit polako na gensice  :D


Odg: www.multirotor.hr

Reply #6
a fala bogu više da i mi imamo nešto za nabavit u hrvatskoj  ;D
svaka čast :)

Odg: www.multirotor.hr

Reply #7
Ma bit ce cijene manje samo da uđemo u EU, automatski se neke stavke na carini skidaju i neka nebulozna davanja, ponuda će se proširivati sad polako iz dana u dan, polako ali bit će svega od RTF pa i ako treba umjetnih pimpeka iz 3D printera sa BL motorom na 6S  ;)

Odg: www.multirotor.hr

Reply #8
cijene su bolesne pogotovo kad ih gledas u KN  :D , no ne zalim se, KUŽIM  zašto je tako..
i mene bi zanimao karbon  malo manjih dimenzija, i poneki motor i regler  naravno..


Želim Vam puno sreče  ;)


Lp Zoran

Odg: www.multirotor.hr

Reply #9
Daaaa dajte nam karbonskih stapicaaa :)
Da ne moram placat kutiju od 320gr zbog 5g karbona!

Odg: www.multirotor.hr

Reply #10
@hl25
a cuj cijene ne mogu biti drugacije, da ne moras 2/3 jednog artikla dati drzavi bilo bi idealno


napisite kakve stapice treba od karbona, dimenzije pa cu nabaviti


danas dolazi nešto motora i reglera, rctiger naravno a evo upravo rjesavam i one jeftinije verije motora,reglera,propova...

Odg: www.multirotor.hr

Reply #11
Budući da kolege i ja pravimo depronce, karbon koji bi nas zadovoljio ( da ne kupujemo više strijele u trgovinama za lov i ribolov) su svakako karbonske cijevi 5mm i 6mm (može i četvrtaste) a i šipke od 2mm, 3mm, 4mm... naravno sve dužine barem 750mm
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: www.multirotor.hr

Reply #12
evo zapisano, ide narudžba u što je mogućem kraćem roku, dužine cijevi i šipki su 1m  ;)

Odg: www.multirotor.hr

Reply #13
Davore, želim ti uspjeh kao nagradu za dobro opskrbljavanje našeg svekolikog modelarskog pučanstva !  :)
Damir

Odg: www.multirotor.hr

Reply #14
Zahvaljujem kolega Diogen... ;)