Skip to main content

Topic: Svi moji ljubimci (Read 9475 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Svi moji ljubimci

   Pozdrav piloti,

evo da i ja pokažem svoj hangar. Nakon 5 godina ozbiljnijeg (u prijevodu od dana kada sam napokon počeo zarađivati) bavljenja ovim hobijem, bilo je tu svakakvih homemade kreacija ali ova tri kupovna modela su do sada zaživjela.

  Prvi r2f model i model na kojem sam naučio letjeti je elektro jedrilica Phoenix 2000. Jednostavna za letenje i vrlo izdržljiva. Niti sam ne znam koliko puta sam ju krpao i liječio joj rane i u jednom ju trenutku bio otpisao kao nepopravljivu. Ma naravno da sam ju popravio i da i dan danas leti kao i prvog dana, samo bez lomova  :).  

 [attach=1]

  Drugi model je Sebart Katana S30E. Prava mala akrobatska zvijer. Hvala Bogu, do sada letio besprijekorno i bez lomova.

[attach=2]

  Treći model je EDGE 540, benzinac, ima svega 30 minuta leta a već sam se naviknuo na njega. Leti jako lijepo i pravi je gušt letjeti tako nešto.

[attach=3]
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #1
Napokon uhvatio vremena za složiti video..
Maiden flight Edge 540 2m

www.youtube.com/watch?v=TmXiWwBcDFg
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #2
Čestitam ,sletio si ga ''profi''...a i zavidim ti na terenu ...iz kreveta ravno na pistu... 8)  LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #3
Je, pista je savrsena i naravno slijetanje!


Odg: Svi moji ljubimci

Reply #4

Hvala! Ma bilo bi dobro da je pista barem jedan metar šira pa da ne moram puno ciljati.. Ali ovako adrenalin proradi.. Kao da slijećem na nosač aviona. :-)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #5
  Snimak probnoga leta s aerodroma Čepin.. Pripreme za aero miting.. Zahvaljujem ekipi iz Osijeka na gostoprimstvu.

www.youtube.com/watch?v=2QpKwqqhiVo
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35



Odg: Svi moji ljubimci

Reply #8
Hej Phantom25 , običaj je zapljeskati nakon uspješnog slijetanja  8)....ja to radim Tebi  , ali Ti ne čuješ... ;)
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #9
Hej Phantom25 , običaj je zapljeskati nakon uspješnog slijetanja  8) ....ja to radim Tebi  , ali Ti ne čuješ... ;)
LP




  Hvala Remote,


pista je nažalost preuska za Edgea pa minute leta prikupljam ovom malom Katanom. Ali ne zadugo.. Naime uskoro bi trebali krenuti radovi na proširenju ceste, tako da bi u konačnici bile dvije trake, 5,5 m širine ukupno i asfaltiralo bi se i ovih zadnjih 100 m što je sada makadam.. Kako je ovo slijepa ulica i nema skoro nikakvog prometa osim pokojeg traktora, idealno je mjesto za moju privatnu pistu..  ;D


U prilogu par slika uslikanih iz zraka s Phoenixom i Mobiusom.


Na drugoj slici oblik šume podsjeća na Vučedolsku golubicu, samo joj noge nedostaju.  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #10
Ma stvarno...... Vučedolska golubica  :o.....vidim da mobius pravi oštre profi slike (inače mi se ne sviđa/mobius/ ..zbog oblika).
Što se tiče ''nove'' piste , želim ti ostvarenje želja...malo njih kod nas ima ''privatnu'' stazu..Dobra zabava i LP   ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #11
Evo još jedno letalo se rodilo u mome jatu.. Riječ je o zagiju raspona 1280 mm, AUW (model, elektronika, baterija, fpv + mobius) 750g. Danas bio maiden. Mogu reći da sam se odmah zaljubio u tu stvarčicu i definitivno ju ne vadim iz auta. Samo punim baterije..

Pokoja slika u prilogu. Video se uploada.. Bit će do jutra..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #12
Ovo je savršeno!!! Fantastično izgleda

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #13
Dobar.....

Odg: Svi moji ljubimci

Reply #14
Video je tu..

Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35