Skip to main content

Topic: DLG by "Dodo 1029" (Read 16993 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #16
Ahaahahahah ubio me komentar :D :D :D

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #17
Neznam u čemu problem?Osim što ste svi  otišli u off-topic. 8) Uživajte 8) .

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #18
take je Marijo naj se dat zafrkavat od tih fakina. Daj naredi jenu dve slike od dole, nisam videl kak model zgledi odozdo.

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #19
Mario pusti ostale, dodo je letio sa plastičnim servačima i niš mu nije puklo tako da nemaš brige, a svašta mu je radio i kod izbačaja i kod letenja model je odličan. složi to i gas ganjat termiku. pogledaj si da si nabaviš malo bolju stanicu moj savijet.

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #20
Mario pusti ostale, dodo je letio sa plastičnim servačima i niš mu nije puklo tako da nemaš brige, a svašta mu je radio i kod izbačaja i kod letenja model je odličan. složi to i gas ganjat termiku. pogledaj si da si nabaviš malo bolju stanicu moj savijet.
Hvala.Čuli smo se ja i Dorijan oko toga već.Pozdrav :)

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #21
Napokon je složen.Čekam predvečer da idem na livadu ga isprobati.Valjda će dobro letjeti sa ovim setup-om koji ja koristim.Neka slike govore da nepišem previše.Javim kako je prošlo ako valjda neće biti kiše danas predvečer. :)

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #22
@Zed živio ....mora da si zaboravio : ''Kad Partija hoće i krava leti a kamoli neće ......i ovaj model ...''  :D :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #23
Eto,ipak je poletio.Kada si nabavim drugi sistem RX/TX onda ide na 1S i biti će puno lakši,a za sada ću se morati zadovoljiti i sa ovim što naravno i jesam.Stvarno sam happy sada nakon uspješnog test leta da vidim kako se ponaša na 2S sistemu.Hvala na gledanju i komentarima kao i savjetima ;) :) .I htio bi posebno pohvaliti i zahvaliti Dorijanu koji mi je jako puno pomogao oko ovog DLG-a.Hvala kompa :) .
http://www.youtube.com/watch?v=zG2rRGkOc7o


Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #25
bravo! sad guštaj u njemu..
Hvala.Sada jedino što ću trenirati su izbačaji.Ovo mi bio prvi lagani izbačaj DLG-a uopće u životu,neračunajuči onaj testni izbačaj od mog "Kivi-a".Sutra ako će biti lijepo vrijeme idem trenirati izbačaje i letenje DLG-om :) .A sad napuniti bateriju 8) da bude spremna za sutra ;) .Pozdrav i uživajte ljudi :)

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #26
skoro si stao na krilo ...


Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #28
Ajde ok je, malo još izreglirat da to ljepše klizi, bolje ga nemoj zavitlavati, šparaj si za bolje servoe, svjestan si da ako ode servo ode i avion a ti ga popravio ne budeš .

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #29
Ma čim prijeđem na 1S biti će to druga priča,bar mislim tako jer će biti lakši i lakši za upravljanje jer ovako na 2S brže gubi na visini,znači brži je,a to je dobro za padinu recimo,tako da imam i priliku tu blizu sebe otići na padinu i furati ga po  padini ;) da i to probam jednom u životu :)