Skip to main content

Topic: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć (Read 7717 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Pozdrav ljudi, naručio sam svoj prvi pravi dron nakon puno sati leta s igračkom Syma x5  8) , mislio sam naručiti Turnigy sk450 ali nema iz EU pa me košta skuplje nego Qanum https://hobbyking.com/en_us/quanum-venture-fpv-quadcopter-with-power-system-arf-version.html
E sad! htio bi dron živog karaktera za fpv race ali i da bude mirnijeg karaktera da mogu staviti Gopro i napraviti malo dobrih mirih snimaka..
-stanicu turnigy 9x, cameru, tx, rx, antene, baterije 3s 2200 35c imam
Fali mi: FC i oprema da mi drži dron stabilnim  trebam vaše preporuke, svaki savjet je dobro došao...

usuditi se to je cijena napretka



Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #3
Naza ti je ok.


Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #5
Imam kod kuče 2 naza lite i jednu V2, sve rade odlično. Samo pazi, da ideš step by step po manualu i sve če biti ok. Naza radi odlično, ima i puno funkcija za početnike, vrlo stabilno drži model na mjestu, pogotovo u gps mode.
Na mom yt kanalu (krist370) imaš nekoliko videa leta sa dji nazom.

Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #6
O super, da čitao sam i gledao na yt i nadam se da budem to uspio povezat  :)
dron je stigao, čeka se naza i ostale sitnice
i da imam pitanje, dali mi treba senzor pritiska zraka ili ne.. da i to naručim ako je potrebno..
usuditi se to je cijena napretka

Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #7
Naza ima baro serijsko, gps je kod lite opcija, kod V2 je več u paketu.

Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #8
super :)
e ljudi imam 2x batke 3s 2200mah 35c, dali to bude dobro za moj dron?
u opisu pise 3s 2200mah do 3s 3300mah ali ne piše c reiting...
usuditi se to je cijena napretka

Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #9
Dovoljno!


Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #11
Počelo se sastavljati i radi kao sat :D samo strah me da su mi baterije malo pre malog C rejtinga, pa što mi preporučate šta kupiti za tu zvijerku..
evo malo slikica..
usuditi se to je cijena napretka


Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #13
ljudi imam problem s vibracijama, kad stavim gimbal jave se jake vibracije lijevo-desno, a bez gimbala leti savršeno ili ja ne primjetim te vibracije..  svaki savjet je dobro došao..
usuditi se to je cijena napretka

Odg: Naručio Quanum Venture, sad je tek problem, koji FC, gps, baro itd.. molim pomoć

Reply #14
Probaj smanjiti gainove na nazi