Skip to main content

Topic: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"(poletio 16.10 2015+snimka) (Read 45340 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #15
Šablone za winglete i krilca su napravljene ,sada još nabaviti balzu od 3mm i izrezat ih  8)

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #16
I evo,wingleti i krilca obučeni u prozirnu traku,nisam imao neku u boji traku a niti neki sprej da ih malo ukrasim bojama  ali i ovako u prirodno drvenoj boji biti će dobri i funkcionalni,balza je 3mm  :) 8) .




Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #19
Kad ce maiden

Lp!


Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #21

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #22
Slazem se.[emoji41]



Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #23
Wingleti su postavljeni još samo napraviti učvrščenje i poklopac za bateriju i može na maiden let 8)


Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #24
Izvagao sam Zagia sa baterijom i za sada teži 646 grama,još neke sitnice i bit će oko 650 grama što mislim da je sasvim ok.Nemam sliku da potvrdim ali to je to  8)

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #25

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #26
Super[emoji106]

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"

Reply #27
Danas je bio "maiden flight".Kiša je prestala a i Sunce se pojavilo pa reko idem ga isprobat.Sve u svemu je prošlo odlično osim kaj sam morao krilaca uštimavat jer nije imao pravilnu putanju ,svakako je išao samo ne pravilno,a to sam riješio uštimavanjem krilaca na servu i stanici  za pet minuta i sada leti super.Zadovoljan sam :) .I još ktome odlično jedri a to mi najviše i treba,naravno i malo jurnjave usput  8) .Imam samo jednu sliku jer sam bio sam nije bilo nikoga da me posnimi ali biti će to uskoro sa filmićem. 8)


Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"(poletio 16.10 2015)

Reply #28
Sva sreća kaj je kiša prestala padati a pojavilo se i Sunce tako da sam i danas testirao Zagi-a,i mogu vam reći da sam vrlo zadovoljan i to zato kaj taj Zagi tako lijepo jedri ;D ,a naravno na ravnom potegne jako brzo  :) i akrobacije su mu fenomenalne,jako je okretan 8) .Što više Sunca da možemo van sa svojim modelima :P .

Odg: Opet novi Zagi 1200mm by"MT-Style"(poletio 16.10 2015)

Reply #29
Neznan kako si ovo izvea,al mi se ne čini sigurno ovo učvrščivanje baterije gumicama.
Jesi je ispod na čičak fiksira?
I želin ti puno letenja sa njin  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form