Skip to main content

Topic: osiguranje (Read 4275 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

osiguranje

Pozdravljam,
interesira me mišljenje i iskustva prisutnih o osiguranju, da li se netko osigurao, gdje i koliko to košta.
Prije par mjeseci sam poslao upite iz čiste radoznalosti na nekoliko osiguravateljskih kuća ali uglavnom je odgovor bio da to nemaju u ponudi. Ne sjećam se točno tko ali netko je ponudio neku sasvim sumanutu cifru. Dok recimo Google bez problema pronalazi brojne ponude osiguranja sa ili bez članstva u modelarskim klubovima po Europi za red veličine 50-100EURa a da ne stavljam sad razne pojedinačne linkove ovo može poslužiti kao primjer https://my-road.de/drohnen-versicherung/




Odg: osiguranje

Reply #4
 ??? :(

Zvezda


Odg: osiguranje

Reply #6
U jednom clanku pise 2 kg, u drugom 5 kg, koliko je na kraju?

Odg: osiguranje

Reply #7
letilo se ful balastirano, dakle sigurno vise od 2.. Oko 2,2 imaju modeli za low wind uvjete

Odg: osiguranje

Reply #8
Još samo clip da se vidi u kakvim uvetima se leti na toj utrci... ??? Error 404 (Not Found)!!1
Problem u doticnom slucaju pojavio se prilikom slijetanja, naime natjecatelj sam odabire poziciju za letenje iz koje najbolje vidi baze pa se prilikom slijetanja povlaci na bolju poziciju gdje ce sletjeti. Upravo to je bilo kobno kad ga je prilikom hodanja unatrag na trenutak zaslijepilo sunce i pilot je u toj sekundi izgubio model iz vidng polja... slika iz koje se vidi pozicija sunca:[attachimg=1]