Skip to main content

Topic: Elektro-HSP (Read 16308 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Elektro-HSP

Reply #45
Odlično, hvala core, poigrati ću se s time u kasnije proljeće ;)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Elektro-HSP

Reply #46
Imam problemčić... doduše kako stvari stoje vjerojatno ću ipak trebati novi ESC, no možda (vjerojatno) neko ipak netko nešto zna.
Naime ESC bi trebao biti za 2 i 3 S baterije. Kad je u makini 2S pići bez problema. Kad stavim 3S pići vrlo kratko, ili kad stisneš ful gas odmah, tad brzo zablokira i sve ode kao u neki Heat Cut-off mode, ali ništa ne blica u ESC-u. Ni crvena ni zelena, ali ne reagira na gas. Ni naprijed ni nazad. Nakon nekog vremena opet. ako voziš polako ide, ali ako stisneš. Kraj. Vjerojatno, pretpostavljam slab ESC. ESC ima ventilator na sebi alli možda nije stvar u hlađenju. Ima li ideja?
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #47
Ako mislis vozit na 3s ili smanji prijenos ili mjenjaj esc


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #48
Bit će da ću prije mijenjati ESC. Ima li tko kakvu preporuku ili kakav viška za prodati!? Ne da mi se čekat neku narudžbu sa HK.
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #49
Borro pa uzmes a hk i international warehaus i za 7 -8 dana je tu ( tako je barem kod mene i to vec duuggooo ) ;)

Odg: Elektro-HSP

Reply #50
The beast sorry na gnjavaži, odavdje s posla ne možemo baš na sve stranice, daj Bog da mogu na forum. Umro bi bez toga. Koliko je shipping od prilike sa international warehouse?
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #51
znam da je odavna pisano na ovoj temi ali ako ti je gore bio standardni brushless setup onda ti esc nemože na 3s osim ako zamijeniš ventilator! standard je 5v vent a ti trebaš 12v. nebre ohladit...
 

Odg: Elektro-HSP

Reply #52
i još jedna jako bitna stvar ako nije pro verzija,nemaš u hubovima lagere nek mesingaste košuljice koje ubijaju i pregrijavaju motor a i pri tome se i esc muči...

Odg: Elektro-HSP

Reply #53
Pro verzija je sa alu upgradeom i imam hrpu novih ležajeva! I novi vent!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #54
boro vidio sam da prodaješ troopera nitro, zašto? kaj nisi zadovoljan??

Odg: Elektro-HSP

Reply #55
Nije još ni jednom upaljen! Sam auto je opak! A nit imam vremena, a i stvarno si želim skupit lovu za Summkt-a!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro