Skip to main content

Topic: Traxxas e revo brusshless (Read 16076 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Traxxas e revo brusshless

Bok,postoji li ovdje netko tko  posjeduje neki traxxas model i da ga to zanima?
hvala

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #1
vjerojatno ima!ja nemam traxasa al mi je trebo stic TA sc10 no zapelo na carini i poslje nikad nisam vidio ni lovu ni autic!  :'( tako da je volja postojala,a trenutno posjedujem jednu drift pilu,i nekog starog hpi monstera kojeg sam posudio od frenda XD

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #2
steta,nemam s nikoga za razmjeniti iskustva.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #3
imam ja 1:16 e-revo

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #4
si zadovoljan?
ja imam 1 10 i 1 16...da me pitas koji je bolji,stvarno neznam.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #5
i 10 i 16. Ćemu uzeo dva ista modela.

Ako imaš E revo 10 ispod toga ništa ne bi ni pipnuo.

Vidio sam to čudo uživo s dva titan motora i to je nešto preeeebrutalno!!!

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #6
s titan motorima je bez veze.prvo sam uzeo veliki i toliko mi se svidio da sam morao i mali uzet.za svakodnevno izivljavanje manji je bolji jer za njega 4 kotaca kostaju kao 1 za veliki.
inace oba su brusshles i vozim ih na 6s baterijama...bas je cudoviste.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #7
s titan motorima je bez veze.prvo sam uzeo veliki i toliko mi se svidio da sam morao i mali uzet.za svakodnevno izivljavanje manji je bolji jer za njega 4 kotaca kostaju kao 1 za veliki.
inace oba su brusshles i vozim ih na 6s baterijama...bas je cudoviste.
Daj nabaci koju sliku ili filmić.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #8
ovo sam snimao prije mjesec dana,a malog sam kupio prije 10 dana.ovdje imas samo velikog a prpremit cu uskoro i neki bolji video s oba.
E revo brushless 1/10 max........HR

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #9
Ove placve ruke su orginal ili su to alu RPM?
Dragon red baterija ;)

Nakupovao sam ih i drže se ajde nekako.
Jedna je otišla, ne da se više izbalansirati.

Što ti je pucalo kod njega? I koja je to verzija? mamba? ili nešto tvoje?

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #10
original,mamba.rpm,plasticne,sve su rpm.ma te dragon su bez veze.jako sam zadovoljan s lipo speed pack baterijama.prije godinu dana sam ga kupio u sloveniji,kod delka.obzirom da u hr nema nigdje djelova odmah za kupiti a kad ga vozim ne stedim ga napravio sam ogromnu zalihu,ali bez veze.nikada nista mi nije puklo,pa cak ni zubcanik nije otisao.nema po kakvom terenu i uvjetima ga nisam vozio i nikada nista.frend mi je prije koji mjesec uzeo malog pa da se mozemo ganjat uzeo i ja.on je kazu jos izdrzljiviji ali sto se tice snage naravno nije to to iako i on ide oko 90 kmh.zapamti da su za malog svi djelovi pa cak i baterije jeftiniji 300% !

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #11
Ja danas nešto baš opet gledao, do proljeća ako bude sve super i ako ne izađe nešto novo uzmem ili slash ultimate ili sumit ovaj novi koji mi izgleda prebolesno!

No otom potom.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #12
cuo sam da je taj slash daleko najzanimljiviji za voznju i da je jedan od najiizdrzljivijih modela.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #13
Odi na stranicu bolha.com to ti je slovenski oglas poput naseg njuskala.imas odlicnu priliku,prodaje se rustler s lipo baterijama za 180€.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #14
cuo sam da je taj slash daleko najzanimljiviji za voznju i da je jedan od najiizdrzljivijih modela.

Je , nije zabadave auto godine za 2011. no stvar je zapravo koliko čitam da ako hoćeš biti miran treba zamijeniti određene djelove. No kako god uvijek će nešto puknuti.

Ne kužim te amere i taj njihov bashing, pa fora mije vozit se malo žešće itd, ali stavljati rampe koje u zrak 3-4metra lansiraju stvari od 600-700$ mi je totalno WTF??? ??? ???

Summit mi sad nekako izgleda najprivlačnije. Ima prek stanice zaključavanje diferencijala, isto prek stanice promjena omjera prijenosa 1:70 ili 1:25 tipa hoćeš crawller ili brzinu.
I 10 ledica :D :D :D

Ali košta!!

Rustler ovaj je ok prilika, ali ne ide mi se u sloveniju, i prije bih Uzeo HPI firestorm.
Rustler tako i tako ima za nabaviti ispod 250$ novi a batke mi nisu toliko bitne sada. A i polovni tako da to treba prvo vidjeti, što je popucano itd. A to me opet košta odlaska van HR.



E da imam sad sumit full scale, pa da si prokrčim put do samobora kud moram ići ;)
[attachimg=1]