Skip to main content

Topic: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba! (Read 5009 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Giant Scale RC Sea Fury - Huge Power

P.S. Zvučnike do kraja, obavezno! :)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #1
Quote
Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

pogledaj cijenu pa te možda hladni tuš urazumi nazad  ;D
samo takav motor je oko 35 000 kn, i to sam malo rekao s obzirom na dostavu paketa od preko 15 kila i pdv...
-ako je vjerovati onome što piše u video infu: radi se o MOKI 400 motoru
http://alshobbies.com/shop/cat.php?id=697

di je još model, retrakti, serva i ostala elektronika...  ???

ali da bi bilo lijepo provozati jednog takvoga, o jasno da bi :)

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #2
Mogu bar malo maštati  ;)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #3
Prelijepo!

Jedno vrijeme kad sam surfao za svoj prvi avion najljepša stvar koju sam vidio je bio P-51 od Hangar 9. E zašto toga nema u EU barem kad nema u lijepoj našoj(i grohotom se ekipa nasmijaše :D :D :D :D :D)

Dostava je više nego avion jer dolazi spakiran u 2 kutije tipa jumbo box. A tada sam dobio iz USA FA-40A 4 Stroke Golden Knight i ostalo je na tome. Motoru spakiranom u kutiju. Jednog dana....
Eh da lova pada s neba.... :-[

Idem nazad rezati depron :(

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #4
Ja pregledavam ovaj video vec par puta jer se ne mogu nauživati ovog zvuka, definitivno nešto najbolje što sam dosada vidio tj. čuo u RC svijetu.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #5
po meni je šteta tako ludi motor sakrit ispod kaputaže,
ok jer se radi o skali, pa nije htio zastraniti... ali ima i drugih modela aviona di se motor vidi a i da je sve u skali,

cijena je nevjerojatno visoka jer je to u biti 5 motora  ;D
1 jet motor je vjerojatno i jeftiniji a radi veću buku definitivno :D

no to je već stvar ukusa jasno. sve ima svoje čari.
bilo bi lijepo vidjet bilo koji veći model na našim livadama,

2 Moriaty: ma nema ni poštene piste u Zgu, kamoli takvih modela  :D

Ja pregledavam ovaj video vec par puta jer se ne mogu nauživati ovog zvuka, definitivno nešto najbolje što sam dosada vidio tj. čuo u RC svijetu.

Pazi, ovo je prvi filmić na youtubeu koji vidim (pogotovo tako loše kvalitete ''360p'') koji ima prebacivanje zvuka s jednog zvučnika na drugi,
uzevši u obzir da je lik vlasnik neke izdavačke kuće ili čega već povezanog s prodajom audio CD-a...imaš link na youtubeu ispod filmića,
nije isključeno ni da je malo obradio i nabrijao efekte.  pogotovo te prelete kada ti se zvuk prebacuje s jednog na drugi zvučnik... kada je već ubacio muziku na kraju,

tim više je sve čudno što ga kamera prati, dakle njoj i mikrofonima na njoj je uvijek model u sredini, a ne lijevo ili desno, slušajući snimku imaš potpune prijelaze s lijevog na desni kanal npr...

dakle, kroz neku obradu je prošlo 100%, samo je pitanje koliko opsežnu...
 tako da čisto uzmeš malo s rezervom to što čuješ, pogotovo  jer veliš da je najbolje ikada, dakle odskače  ;)

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #6
kak nema? a za kaj služi pleso neg za male aviončiće :D

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #7
Nemoj nama u Zadru pricati o postenoj pisti, mi bi ga mogli sletjeti jedino da mu kuku stavimo na rep i rastegnemo sajle preko one nase livadice  :(
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #8
Nemoj nama u Zadru pricati o postenoj pisti, mi bi ga mogli sletjeti jedino da mu kuku stavimo na rep i rastegnemo sajle preko one nase livadice  :(

Stavi mu floatere neke, bude s mora išao:) Bude baš autentićno izgledao :D

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #9
jel zna netko na području ZG kakvu asfaltiranu pistu da se ne koristi, parkiralište bez rasvjete itd itd gdje bi se moglo letjeti bez bojazni da se model negdje zabije u kakav stup, da ga ne pokupi kakav auto itd itd....

PS....nemojte samo odgovore tipa "Lučko pista, Buševec itd......" :D trebam neko urbano područje....navodno ima kod Westgatea komad ceste koji se ne koristi....jel netko tamo bio i letio? koliko je udaljeno od autoputa?

T.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #10
pozdrav imaš pistu u štakorovcu tamo letimo mi iz Dugog Sela širina je oko 7m a dužina oko 600m naravno asvaltirana je a oko nje samo kuruza prva kuča na cca 700-800m
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #11
zvuk je preeeedobar!!  ???

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #12
Plin se koristi za kuhanje, nafta za kamione i traktore, struja za kućanske aparate, benzin za motore, aute i modele (+nitro)  :D
MAK Zapad

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #13
A kerozin?  :D :D

Odg: Zbog ovakvih bih mogao istupiti iz elektro kluba!

Reply #14
Pa to je jasno  :)
MAK Zapad