Skip to main content

Topic: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti?? (Read 8679 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

U kojim ducanima ima kupiti balse..?? gdje je mogu naci najblize..i koja ljepila su najbolja za drvo?

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #1
drvofix, pu-max i ostala ljepila za drvo... ovisi kaj ljepiš

A najbliže ovisi o tome gdje se nalaziš.. znam da ima po baumaxu, ima nešto i u čakovcu al očito moraš pazit kaj kupuješ i imaš u deželi uglavnom fine balze.. cijene od 1.2€ pa do par eura ovisno o debljini.. austrijska.. sve letvice iste jedino se razlikuju u gramaturi.. al to možeš vagnut.. po dimenzijama su iste.. znači Xx10x100


Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #2
ja inace za balzu kada pravim trup koristim sekundarno ljepilo tj super ljepilo odlicno drzi i nabrzinu bude gotovo, a dobre balze se moze naci u Vinkoprom Vinkovci i Vukovar!

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #3
solidna balsa i u Pevec centru na Jankomiru i po umjerenijim cijenama nego u Bauhausu...

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #4
ja inace za balzu kada pravim trup koristim sekundarno ljepilo tj super ljepilo odlicno drzi i nabrzinu bude gotovo, a dobre balze se moze naci u Vinkoprom Vinkovci i Vukovar!

Je li znas koliko je sekunden ljepilo otrovno i da svatko prije ili kasnije postaje alergican na njega popraceno otezanim disanjem,
ako zelis sebi dobro i ukucanima, upotrebi ga samo za vanredne prilike,

Ljepilo za Balzu i Drvo opcenito,
bolje ne postoji i pod nazivom "Gorila"  znam da ga Diogen koristi i tu u Zgb.u ga ima u jednoj od Trgovina Gradjevinskim Materijalima,

pitaj ga gdje on kupuje, ja kada zaljepim nakon ca. 1o minuta idem dalje,

Poz, Iv

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #5
kaj nije gorilla u stvari PU ljepilo?

nisam znao ovo za CA i ako je istina od sada s njime samo na otvorenom.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #6
kaj nije gorilla u stvari PU ljepilo?

nisam znao ovo za CA i ako je istina od sada s njime samo na otvorenom.

Dobio sam ga kada je tek izaslo i nije ga jos izvjesno vrijeme bilo u prodaji ali su ga Firme dobile direktno od Loctite koga i danas najradije uzimam i smatram ga najboljim i ako i drugi nisu nista losiji,

Suzne Oci i zatvoreni Nos su prvi znaci Alergije na njega,
 kod dobroga provjetravanja prostorije i uvijek sam na strani odakle puse Zrak,isto i kada rezem Staklenu Tkaninu ili Roving,

Gorila jeste PU ljepilo a ja i Lakove na bazi PU uzimam za Modele,

Poz, iv

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #7
kaj nije gorilla u stvari PU ljepilo?

nisam znao ovo za CA i ako je istina od sada s njime samo na otvorenom.

CA jesu "otrovni" ako koristiš bačvu  :D :D
ova mala pakiranja nisam još čul da su nekom naudila..

ja ti koristim Bison super Wood sa oznakom  D2 i D3 po osobnom sudu vrlo zahvalno ljepilo..

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #8
ja inace za balzu kada pravim trup koristim sekundarno ljepilo tj super ljepilo odlicno drzi i nabrzinu bude gotovo, a dobre balze se moze naci u Vinkoprom Vinkovci i Vukovar!

Je li znas koliko je sekunden ljepilo otrovno i da svatko prije ili kasnije postaje alergican na njega popraceno otezanim disanjem,
ako zelis sebi dobro i ukucanima, upotrebi ga samo za vanredne prilike,

Ljepilo za Balzu i Drvo opcenito,
bolje ne postoji i pod nazivom "Gorila"  znam da ga Diogen koristi i tu u Zgb.u ga ima u jednoj od Trgovina Gradjevinskim Materijalima,

pitaj ga gdje on kupuje, ja kada zaljepim nakon ca. 1o minuta idem dalje,

Poz, Iv

imas pravo, smrdi i isparava strasno, a da nepricam koliko zagrije balzu, no nisam do sada u ovom kraju nasao cestito ljepilo sa kojim bi mogao raditi da bude dovoljno cvrsto kao sa ovim, no morati cu stvarno potraziti drugu alternativu!

Odg: Gdje kupiti balsu,i koje ljepilo korisiti??

Reply #9
"Titebond"
je vrh vrha, u Avijaciji se koristi za sva ljepljenja Drvenih spojeva
a narocito u izradi Propelera za Avione.

za nas ih ima vise dobrih.
Poz. iv