Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 313289 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1140
Mićo je glavni za bacanja

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1141
A e njega san zaboravija koji je meštar u bacanju sa prstićima oko propela.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1142
Ma povuci cemo ga autićem pa onda upalit[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1143
Sve više znan a sve manje mogu


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1145
Eto maiden uspjesan lijep model lijepo se ponasa nije nervozan ali malo previse buke za malo brzine drugim rijecima fali mu snage!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1146
Zanimljivo  :)  dobar je, samo mozda da mu je drugi motor (vislji kao npr 2212) mozda manji KV zbog manje buke
jedino sto onda ide i veci propeler (a mozda bi pomogao onda i samo propeler sa većim korakom elise npr 7x5 )
Ako misliš da baš fali snage tj. brzine  ;)  za maiden super

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1147
Dujo model je super.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1148
Fali brzine to sam mislio jer ovo je mali motor!
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1149
Mislim da ce ici 2826-2200kv motor
obožavam sebe osobito kad sam grozan

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1150
Duje najprije čestitam jer si uvijek radišan i pun volje.I kad promjeniš motor imat ćeš ''pumpanje'' ili ti ga propadanje pa dizanje nosa kod srednjih  brzina(radi se o varijabilnom CoG).To je stara  i česta pojava kod delta geometrije.A ako budeš imao vremena i želje bilo bi dobro da se ugrade mala krilca na nosu (CANARD) , ima ih Eurofighter ,njegova su kompjutorski kontrolirana,a tvom modelu mogu biti fiksna,pa bi ublažila oscilacije.Svako Ti dobro i poljubi novog mladog člana obitelji  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9dIKWvRHSKU
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1151
najlakse naprdit 2826 2200kv sa 7x6 i umiksat da se spuste malo elevoni na punom gasu, imat ce snagu i brzinu a nece se propinjat

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1152
@ciciban, nisi shvatio šta je Remote napisao ;)
7x6 prop je previše za taj motor, 7x4 je bolji izbor (govorim o 3s batki)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1153
nije puno,  ja san to ima na zagiju koji je vise od dvaput tezi od ove njegove delte znaci 2826 2200kv sa 7x6 i 3s turnigy 2200 baterija i to najjeftinija 20c od 7 eur i sve skupa je podnosilo maltretiranja bez ikakvih  pregrijavanja

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1154

Duje najprije čestitam jer si uvijek radišan i pun volje.I kad promjeniš motor imat ćeš ''pumpanje'' ili ti ga propadanje pa dizanje nosa kod srednjih  brzina(radi se o varijabilnom CoG).To je stara  i česta pojava kod delta geometrije.A ako budeš imao vremena i želje bilo bi dobro da se ugrade mala krilca na nosu (CANARD) , ima ih Eurofighter ,njegova su kompjutorski kontrolirana,a tvom modelu mogu biti fiksna,pa bi ublažila oscilacije.Svako Ti dobro i poljubi novog mladog člana obitelji  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9dIKWvRHSKU
hvala prijatelju uzet cu u obzir krilca na nosu,i naravno da cu poljubit i malog i malu zivio mi!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan