Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 313401 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1530
Ima koga dole da vozi dosa bi gledat....

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1531
Nismo vozili,letili smo :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1532
Ante daj par slika.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1533
 8)
hold on
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1534















I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1535
Cenka sitia san se da je ipak bilo i vozača,
jedan mali razbojnik je vozia svoje auto,i nama pušta muziku,steta sta ga niko nije slika  ;)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1536
Bio bi ja doso da sam znao da ima letača :)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1537
Tribam konstruktivne kritike glede Plana aktivnosti za našu sekciju...... ajmo veseljaci šta van pada napamet. Do sutra  4. prosinca triba pridat "klubu"


Nešto sam proba napravi-prolistajte vidite i dajte Vaše prijedlog koje ću iznjeti na prezentaciji sekcije...


Hvala


Nino
Sve više znan a sve manje mogu

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1538
Kako ide s letenjem na Piketu? Jel se trebam kome javiti ili samo dodjem i letim?
Mislio sam danas malo sa quadovima. Jel treba zimska oprema za po Sinju i okolici?

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1539
Kako ide s letenjem na Piketu? Jel se trebam kome javiti ili samo dodjem i letim?
Mislio sam danas malo sa quadovima. Jel treba zimska oprema za po Sinju i okolici?
Ako se ne izvode ostale letačke operacije (padobranci, jedriličari ...) možeš slobodno.  Ako netko već ima javi se nekome od starijih i dogovori gdje neće oni tebi i ti njima smetat. Samo reci da si iz modelarske sejcije. L P
Nino

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1540
Mislija san reć "manje smetat"

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1541
ima negdje sluzbeno objavljeno kad su letacke operacije? ne vozi mi se bas sat vremena do tamo samo da doznam da je vec zauzeto. :(

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1542
Koliko imam informacija iz kluba nema ništa najavljeno za danas.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1543
Na kraju zavrsio na Kozjaku, ali je gore dobro bura derala, a i dalekovodi su mi kompas zezali tako da na kraju ni nisam letio.
Isto sam napravio jedan mali timelapse.

http://www.youtube.com/watch?v=JECqox59ZZI

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1544
Pozdrav ekipi!
Evo da vas malo probudim iz zimskog sna. Uskoro tj. cim vrime dopustiti imat cemo dva maidena,novi ljudi sa novim modelima koji su zainteresirani za nas hobi. Javite se kada bih to mogli odraditi jer oni jedva cekaju okusiti adrenalin i čari ovog hobija. Pozdrav!