Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122155 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #480
Zanzibar

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #481
Opako!
Super fotke!

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #482
U jednom momentu sam se opasno nalozio i gotovo narucio Mavic Air. Ali posle kontam: nije to samo kvad. Za spark imam 4 baterije, rezervne propelere, punjace, futrole, torbice, trake za nosenje... Posle to svetreba nabavljati za Air, cekati... I taman kad sve prikupim oni izbace Air 2 ili spark 2 sa nekim sitnim unapredjenjima. Air jeste dosta bolji, ali za moje potrebe je to ipak nista specijalno i Spark mi u potpunosti zavrsava posao. Njavise mo fali ta treca osa, ali izbegavam te pokrete i to je to. Drugo sto bih voleo je duza autonomija, ali tu ni Air nije nista spektakuparan.Meni je to hobi, zezanje, volim to... ali ne toliko da bih svake godine kupovao po jedan. Cekam nesto tako sa kemerom koja ima opticki zum, autonomiju od realnih pola sata... Do tad, nemenjam Spark.


Ovde sam se na kraju malo pomogao zeninim Smooth Q gimbalom, jer je bilo dosta ljudi pa nisam bas hteo da im letim iznad glava, i ako do sad nisam primetio da se Sparka neko plasi ili da negoduje :)  Svima deluje kao igracka i niko ga ne dozivljava kao nesto opasno, i to mu je jos jedna velika prednost.


https://www.youtube.com/watch?v=ogLwMYej67Y

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #483
Pozdrav drugari :)

Nov sam u ovome posto sam tek kupio spark i posebno daljinski za njega. I tu nastaju problemi. Uradio sam update i za letelicu (0.0900) i za RC (0.0400). Uspevam da podignem letelicu uz pomoc mobilnog telefona, ali ne uspevam da uparim daljinski. Takodje ne mogu ni da aktiviram letelicu uz pomoc barkoda. Odgledao sam dosta yt tutorijala ali jednostavno mi ne ide. Sve uradim kao sto kazu i opet nista. Da li bi neko bio ljubazan ukratko da objasni korake koji treba da se urade.
Hvala!




Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #487
Savjet za stabilan firmware 701 ili 800???
S nekog foruma:
What's the Best Stable Firmware Version to Use I hear 701 is better than 800 & 901
DJI Naza v2 F450, DJI Spark

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #488
Prekrasno ...Dag....hvala  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #489
Malo je dugacak, ali nisam umeo krace. Selo je fantasticno, a mislim da je i termin bio pravi. Radni dan, nema guzve, prolece u punom zaletu...


http://www.youtube.com/watch?v=FuWlxtKtfAo


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #491
Pozz dečki, jeli itko imao problem sa "weak image transmission signal" i "please adjust antenna" vec na 50-60 metara udaljenosti?


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #492
Pozz dečki, jeli itko imao problem sa "weak image transmission signal" i "please adjust antenna" vec na 50-60 metara udaljenosti?



Da, zna se pojaviti ali ovo da se usmjeri antena nisam vidio.Jesi ih ispravno usmjerio?
EC ili FCC ?

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #493
Antene su dobro usmjerene, nisam još imao gubitak signala ali...
CE je nisam josš ništa dirao.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #494
Sorry sto sam dosadan ali zamolio bih nekoga iskusnijeg tko zna kako povećati domet sparku da mi objasni sta treba napraviti.
Imam ga tjedan dana, kupljen u paketu fly more combo, svaki dan pokusavam nešta snimiti ali domet je toliko ograniče da je to strašno.
Moj rekord u daljinu je 120 metara a u visinu 131 metar.
Vidio sam da ga neki voze na app 4.15 pa sam nju instalirao ali nema promjene, pa sam instalirao 4.13 ali mi se app ruši i nemam here mape.
Stvarno sam razočaran s dometom. :(