Skip to main content

Topic: ZAGI - KILLER (Read 15099 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #15
O,o, ti imas veoma bogato iskustvo skupljano godinama,
to znaci  ??

DALJE OD TEBE   (tvoga avijuna)


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #17
E moj Lijo, dugo ti i voziš bez kreša, mislim s drugim avionom, a ono s orahom je bila najjača stvar, jednaka gyro check this out.
Naime gospon lija je udario u orah punom brzinom i palo je par suhih grana debljine do 10 cm, a zagi ništa, samo se motor odvojio

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #18
imao sam sudar sa :
-bedijem,odsjekao mi je jednu stranu repnog krila.model uspjesno prizemljen
-bornom,moja extra i njegov giles su se dobro pukli.moj uspjesno sletio,bornin pao
-danijelom,njegov trenazer mi je propelerom ispilio desno krilo na cipmanku cijelom duzinom od napadne ivice prema eleronu.prakticno je ostalo samo 5-6 cm od elerona.model uspjesno sletio
-zutim ili devastatorom,dobro smo se pukli bez vece stete.stradala samo folija na krilu.avion sletio
-plavim,to je bilo nevjerovatan sudar....,naravno uspjesno sletili.
da vas ne davim isao sam unatrag samo tri godine. 8)

popisu mogu dodati tonija,koji je imao fizicki kontakt sa mojim zagi-kilerom 13.06.2010. na domovinskom mostu.ostao je bez jednog vertikalcu na svom zagiju. 8)
kileru nista.

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #19
imaš sreće što sam te dohvatio samo s wingletom jel da te dokačilo krilo tko zna što bi bilo...hi...hi...h.i..hi... 8)

lp

Toni


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #21
a kako se lijepo rimuje..        da te dokačilo krilo tko zna što bi bilo............hih..hi...hih...hi...hih....


lp

Toni


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #23
A sve je zbog izostatka onog ..... IDEM GOREEEEEE hehehehehehehe

I lijepo vam Damir kaže

 

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #24
hvala Diogenu i njegovom podmlatku koji je pronašao vinglet...Plavome koji je kapnuo malo cijanofiksa i za minutu veliki zagi je opet bio gore......a, šta da kažem - zeknula kontrola leta, dala dozvolu za polijetanje dok je zagi kiler bio u naletu...

koje soli druže saraga - stavit ću ti ćipkaste trakice pa se onda fajtaj.... 8)

ako nam Tomislav_Zg stvarno stavi rakete na svog zagija bit će frke ...morat ću ugradit mali gatling.....

onako usput, kako ćemo rezat trakice ako nam je elisa na guzi... ??? ???


lp

Toni