Skip to main content

Topic: RC Paraglider (Read 54475 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: RC Paraglider

Reply #30
Prilikom prvih pokusaja.
Krilo je stalno zaostajalo. Stoga sam u par navrata spustao a linije, kao da vucem spid, usporedno sam i ostale spustao. Tada sam dobio da sa potiskom motora krilo krene naprijed. Zatim mi je vuklo stalno u jednu stranu, pa sam kontra stranu jos malo skracivao dok nisam dobio da donekle leti.

Sada ga poletim i neprestano se ljulja ljevo-desno,
a na komande reagira vrlo slabo. Ili kasno, nisam siguran jer ga neuspjevam smiriti, pa ljulja kao da ga kontra skrecem i tada gubim visinu...

1. Cini mi se da fali jos tezine(sada imam 1,3kg).
2. Cini mi se da trebam razmaknuti karabinere, dolazi do umotavanja kod veceg njihanja
3. Dijeluje mi da njihova zamisao skretanja sa frkanjem izlazne ivice krila, bas nece igrati, na tako malom i krutom krilu. Pa bi mozda trebao za skretanje vuci cijele gurtne.
4. Malo vise potiska, jer kada sam ga dobio da donekle leti, vrlo malo je penjao... snage na motoru imam, samo stavim vecu elisu.

huh..huh...



Odg: RC Paraglider

Reply #31
Aaa, dobro - barem si ga uspio poletjeti!

Samo polako, bit ce....

Pozzz
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: RC Paraglider

Reply #32
Iv.
Da istina da mi vrag neda mira...  :-X
Tako nema vise ni banzeka...,al ima nesto novo...






...

Giga,ne ljuti se ako kazem da me Paraglideri ne zanimaju,
ALI NESTO DRUGO me interesuje,
BANSEK si prodao a sa druge strane sam dobio vijest da ces Drva rezati sa LASEROM ???

ne bi me cudilo ako stvarno bi jer ako pojedini rezu Rebra za Avione i kojesta zasto da se ti ne modernizujes,

mnogo ti zadovoljstva sa Paragliderom zelim,
(i Laserom)
Poz, Iv