Skip to main content

Topic: Dornier DO-335 Arrow  (Read 26120 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DO 335 1:6

Reply #30








Odg: DO 335 1:6

Reply #32
Živio Krki , pa ovo je ''ludilo''....eto sada i ''mi'' konja za trku imamo  ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DO 335 1:6

Reply #33
Krki , ovi Njemci kao da su te gledali i odmah vinuli u zrak svog aduta ...a meni je tvoj lipši i draži.. ..ali pogledaj radi ostalih modela :

http://www.youtube.com/watch?v=uMjYA72YUS0




Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DO 335 1:6

Reply #34
Model s snimke je Engelov DO335 u 1:5 scali. Trazih taj model prije kupnje Esm DO335 no dobih info o prekidu proizvodnje od same tvrtke jer razvijaju novi update model s obzirom da je ovaj prilicno tezak a i motori ZG45 za koje je slozen nisu bas advance tehnology. Nadam se kroz ovu god da ce dovrsiti model, pa tko zna možda i ovo čudovište dodje.


Odg: DO 335 1:6

Reply #35
To sam želio čuti !
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: DO 335 1:6

Reply #37
E baš dobro Tomislave ....sviđa mi se zvuk ...kao da je turbina , a slijetanje kao da leti profi pilot...lol 8) 8) 8)
Čestitam od srca
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DO 335 1:6

Reply #38
Čestitam!

Odg: DO 335 1:6

Reply #39
Update: ugrađen je elektromagnetni kočioni sustav od electrona




Odg: DO 335 1:6

Reply #40
Model je perverzija, to treba vidjeti u živo, Tomek se potrudio i pazio na najsitnije detalje,
jedva čekam idući projekt, mora biti još bolji, nemoj nam sada stati  :)




Remote, mislim da je vrijeme za kontrolu sluha, samo se javi  ;)
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: DO 335 1:6

Reply #41
Tomislave imponiraš svojim pristupom...drago mi je da si tu na forumu,a drago mi je da je još jedan perfekcionist prisutan ,nećemo ga imenovati(Dr Tom) ...nego samo ''oštro'' pogledat 8) . Zahvaljujem na pozivu za ORL....Tom, samo sam želio pojačati umjetnički dojam.
 ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DO 335 1:6

Reply #42
Imao sam srecu da sam učio o modelartsvu, te naposljetku gradnji i letenju eksperimentalnih letjelica od eksperata, pa mi je zapisano da napravim model kako spada. Nadam se skoro nekom slobodnom vremenu i kakvom meetingu da opet polete igracke pos nebo :)

Odg: DO 335 1:6

Reply #43
Model ima iza sebe ravno 10 letova i većina djecjih bolesti je odstranjena. Ostaje jos igranje s CG i losa upravljivost uzduzna s max flapsom.
Također imam jedno novo iskustvo di je zadnja elisa u windmillingu prednje sta povećava okretaje tako da sad kreće eksperimentiranje s kutem elise.
Jedna nedavna:


Odg: DO 335 1:6

Reply #44
Bok, cestitke na uspjesnim letovima i imao bi jedno pitanje tj. dali osiguravas vijke (ove male imbusice) na podvozju odnosno uvlacecem trapu nekim ljepilom tipa loctite?