Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511584 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1230
je blizu je, samo kaj ima dosta kornjača i toga svega pa ak ju pogodim pri 50km/h neće bit dobro

Odg: predstavite se

Reply #1231
Evo danas sam u 5 bio na preljevnici. Na zadnjem najvećem jezeru sam glisirao, nije baš bilo ribiča.
Samo je jedan čovjek bio vozio neku jedrilicu.

Odg: predstavite se

Reply #1232
Pozdrav ekipa.
Ja sam Sandro Kerovec. Dolazim iz međimurja i dronovima se bavim oko 2 godine. Trenutno imam jedan racer, u planu je drugi.
Novi sam na forumu pa još istražujem savjete, ponude...


 

Odg: predstavite se

Reply #1233
Pozdrav svima!
Evo da se i ja predstavim....Ja sam Marko, 26 godina iz okolice Čakovca i već se oko 3 godine bavim modelarstvom te sam tako i član na forumu.
Kako vidim i ostale kolege iz foruma prikupljaju nekakve postove da mogu dalje funkcionirat na forumu pa tako i ja. Uglavnom imam 3 modela, jednu elektro jedrilicu tipa"Guppy" sa kojom sam i počeo ovaj hobi, te dva dlg-a tipa Kisal i Snipe.


Veselim se druženju na forumu i lijep pozdrav svima!

Odg: predstavite se

Reply #1234
Živio Marko , tvoja sreće je da si u blizini Čakovca ,gdje su svi značajni naši modelari.Imaš prekrasan sportski aerodrom sa RC pistom ...i što ti više treba.Ima i jedan poznati Marko tamo ,kojem se možeš obratiti za savjet...ako ga trebaš....Pozdrav iz Splita.Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #1235
Hvala na pozdravu....ma decki su super i uglavnom letimo svi skupa stalno....a ovaj"poznati"Marko on me i uveo i dao volje za ovaj hobi!

Odg: predstavite se

Reply #1236
Bok svima, ja sam Ivica. Oduvijek me zanima sve što letiplivaronivoziklizijedri pa sam se tijekom života zabavljao autićima, brodićima i sličnim ićićima. Letjelice su mi od srednje škole postale najdraže pa sam posjećivao ( još uvijek) razne mitinge što modelarske što one u kojima su piloti u letjelicama. Zadnjih par godina me privlače modeli helikoptera pa sam nedavno nabavio ALIGNOV  450 Pro V3 sa stanicom, a ubrzo još jednu 450-ku od člana foruma. Moje znanje o helićima je skromno pa će pitanja biti puno i nadam se pomoći članova foruma.

Odg: predstavite se

Reply #1237
Bok, ja sam Ivan iz vg, tek sam poceo letit, vozim drone slozen na f450 frameu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: predstavite se

Reply #1238
Pozdrav svima!

Ja sam Danijel i iz Virovitice sam. U zadnje vrijeme su me počeli zanimati dronovi pa kako kod mene nema baš puno meni poznatih ljudi koji ih imaju, odlučio sam potražiti mjesto gdje ih ima. I tako sam eto, došao ovdje, s namjerom da od vas naučim što više o tim zanimljivim letjelicama. :)
Prije sam imao RC jedrilicu i helić, ništa posebno. No dronovi su me obuzeli u zadnje vrijeme, naročito kada mi je prijatelj poklonio malog FuriBee F35
http://www.youtube.com/watch?v=PQMDslJrvzY
koji radi čuda kad nema vjetra. :) Kada ima vjetra onda ja radim čuda. Trčim za njime. :D

Imao sam i Hubsan H501S
http://www.youtube.com/watch?v=SfsU5Uwvgb4
no on je, stjecajem određenih okolnosti, odletio svojim putem i nije se nikada vratio. Sada čekam da otpadne lišće pa da ga pokušam naći. Što da vam kažem, obožava visiti okolo na granama.  ;)
Kako nisam mogao izdržati dugo bez njega, drugi sami dron košta kao i cijeli komplet (ostao mi kontroler), odlučio sam kupiti nešto bolji, napredniji dron. I tako sam od nedavno vlasnik još jednog Hubsanovog modela, Zino 4K
http://www.youtube.com/watch?v=xHtkurdtaNM

Na njega sada pazim i držim ga na kratkoj uzici, ne želim da ode krilima za svojim starijim bratom. :D
Htio bih si nabaviti još jedan komplet tih zanimljivih letjelica, no o tome ću vas pitati na drugom mjestu u forumu, gdje takva pitanja i spadaju.

Eto, toliko od mene u ovoj rubrici za predstavljanje, kako je i red kada dođeš prvi puta nekome u kuću.  :)
| FuriBee F35 | Hubsan Zino | Hubsan H501S - visi na nekom drvetu |

Odg: predstavite se

Reply #1239
Pozdrav,

oduševljenjem FPV snimki sa youtuba, odlučio sam se bacit u hobi. Kupio sam taranis q7x i pomalo naručujem djelove za dron. Plan je okušati se i u izradi aviona od stiropora.
Inače sam iz Rijeke, uskoro prvostupnik strojarsva.

Odg: predstavite se

Reply #1240
Pozdrav,

Oduvjek su me zanimali avioni , dronovi pa evo da probam i to.
Dolazim ih čakovca , 23 godina ,  strojar

Odg: predstavite se

Reply #1241
Pozdrav svima, zovem se Dario, dolazim s Pelješca, 2014. sam nabavio prvi dron - polu igračku, i od tad se bavim modelarstvom. Imam dva drona (fimi A3, dji F550) i nekoliko aviona.

Odg: predstavite se

Reply #1242
Bok svima, ja sam Bruno iz Splita 27god amaterski sam vozikao rc modele ali se bas nista nerazumijem pa se nadam i vasoj ponoci.
Imam rc nitro autic i to je to za sad

Re: predstavite se

Reply #1243
Pozdrav svima, ja sam Ivan iz okolice Pazina, bavim se ovim hobijem oko 5 godina. Moji interesi su prvenstveno parkflyer avioni i samogradnja foam aviona.

Re: predstavite se

Reply #1244
Pozdrav svim novim članovima, dobro nam došli ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.