Skip to main content

Topic: POMOČ , PZ DESIGN (Read 15948 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

POMOČ , PZ DESIGN

Nedavno sam podario nesto stvari koje mi netrebaju...moja odluka je bila kakva je bila .Dobio sam mnoga pisma modelara a najvise me muči pismo gospodina pz design.
Iako razumije moju odluku i čak i sam kaže na mladima svijet stoji htio bi i da on leti normalno i dostojno.
Proučavao sam njegove postove i čovjek je pomogao svakom modelaru.Zbog nekih razloga morao je prodati stanicu ,NEKE modele i sada nažalost nema stanice sa kojom bi mogao normalno letjeti a zbog uvijeta nemože je kupiti .

Ja sam mu spreman pomoči financijski ,i omogučiti da leti normalno ,spreman sam uložiti svoj dio ,ako ima još koga neka mi se javi ma da mislim ako svako izdvoji nešto malo mogli bi gospodinu PZ DESIGN omogućiti ne samo letenje nego i školovanje mladih modelara.

Ako je neko spreman pomoči financijski neka napiše ,da nebi ispalo neznam kako neka se javi neko iz Hrvatske sa računom na kojeg se mogu poslati sredstva za pomoč .

Znam da nekima na tom forumu baš i ne odgovaram ali zanemarite sada to ...OMOGUČIMO čovjeku i mladima da preuzmu znanje vrhunskog modelara  !

lp Franc
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #1
Ako treba nekom pomoći ja sam za. :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #2
Hvala bulldog jako sam ti zahvalan ,sada smo več dvojica koji žele pomoči.Tražimo čovjeka u HRVATSKOJ sa računom na kojeg se mogu poslati donacije (uvijet je naravno čovijek iz foruma kojeg poznajemo).!!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #3
I sa moje strane ide pomoc samo nek neko stavi recun gdje se moze uplatit.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #4
Hvala katana !!,ima nas trojica ,....
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20


Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #6
Hvala miso227 več smo četvorica!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #7
Lijepo je to što postoji spremnost za pružanje pomoći među modelarima.
Međutim, uz dužno poštovanje svim dobronamjernim ljudima, tuđe nevolje se ne razvlače po forumima ako sama osoba u nevolji to ne započne svojim upisom. Za pomoć postoje manje neugodni kanali. Stoga vas molim da, dok se PZ sam ne javi, prekinete ovo ovdje i pređete na PM komunikaciju.
 
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #8
Ima nas malo i više, ja se pridružujem akciji. (+1)

@Iman: iako sam javno rekao da se ne slažem sa tvojim 'soljenjem pameti' userima na forumu, ideja da se pomogne je OK.

Uostalom, PZ je pomogao mnogim početnicima, a ti si jedan od njih i mogao bi i tebi pomoči. Ako ništa drugo, da te nauči da se ne mulja da imaš 32 godine modelarskog staža a zapravo nemaš niti jednu! Još prije 2 mjeseca pitao si kako se odredi težište modela, a u travnju prošle godine si sam izjavio da si početnik i da trebaš mnoge savjete !

Eto, toliko za sada od mene, organizoirati ćemo se nekako, a ti bi se mogao i ispričati ?

Damir

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #9
Nisam početnik bez brige ali sada je toliko novih stvari da jednostavno ne slijediš svemu jer nemožeš....modelar sam stare škole  gdje je bila još balza a sada znaš čega svega ima ....svejedno ti hvala na pomoči ...ima na peteroca koji želimo pomoči !!


Hvala


@SDespot , ne slažem se sa tobom !! Situacija je takva kakva je ....želimo pomoči i duboko vjerujem da gospodin pz design neče biti ljut jer kako je i sam rekao ....dobro se vrača dobrim i vjerujem da če uz njega odletjeti još mnogi mladi modelari ako bude imao g. pz design za to uvijete !
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #10
Eto pridružujem se  SDespotu , uzeo mi je ''riječ iz usta''....Nemojmo dakle rušiti dostojanstvo čovjeka u nevolji ,nego svatko može na  pm i bez samoreklame  kontaktirat, dogovorit  i uplatit.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #11
Još jednom...


Kakvo dostojanstvo???


@SDespot , ne slažem se sa tobom !! Situacija je takva kakva je ....želimo pomoči i duboko vjerujem da gospodin pz design neče biti ljut jer kako je i sam rekao ....dobro se vrača dobrim i vjerujem da če uz njega odletjeti još mnogi mladi modelari ako bude imao g. pz design za to uvijete !



Zar je potrebno solidarnost tajiti ???
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #12
@ Slušaj Franc ,čini mi se da Ti ne znaš što je dostojanstvo ,pa će ovo biti moj zadnji razgovor i post kada si Ti u pitanju. :-X
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #13
Ne razumijem vas stvarno, Remote znam ja dobro šta je dostojanstvo....da nije možda to ako nekog gledaš i vidiš da je dobar a to nemože raditi jer nema uvijeta ??  ..... šta ima veze dostojanstvo sa time da nekome pomažeš i do nekog si solidaran što je i nešto sasvim normalno u razvijenom svijetu? Ko je spreman pomoči neka pomogne i neka objavi račun a ko ne neka i ne piše ništa-hvala
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #14
Pridruzujem se ekipi koja zeli pomoc PZ DESIGN.