Skip to main content

Topic: POMOČ , PZ DESIGN (Read 15845 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #15
Ja sam Valentin Gadanec, modelar iz Vukovara. Živim 3 km od Podunajca s kojim sam se upravo čuo i kome sam zahvalan jer me je uvukao u ovaj hobby 2007.


Gospodinu je potrebna najjeftinija "dobra stanica" s modulom i baterijom. Vjerujem da ćete se svi složiti kako je to Turnigy 9xr s FRSKY modulom, prijemnikom i nekom baterijom.


Preuzimam na sebe posao oko nabavke stanice, a moj je IBAN : HR7123400093103738215


Na kraju ću napraviti prtscr SVAKE uplate, dakle nema anonimnih, jer sam to preuzeo na sebe. Čim skupimo dosta, kreće narudžba.
 Molim nekog znalca da polijepi linkove za navedenu stanicu, najbolji modul za nju, prijemnik, i bateriju, pošto se baš i ne razumijem u te 2.4 GHz stvari
Isto tako, molim da uplate samo oni koji si to mogu priuštiti...PZ je razuman čovjek

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #16
Trenutno smo na 200 kn


Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #18
Elav imas poruku na PM

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #19
Da se ne proziva bez razloga tko je ovo, tko je ono, zašto , kako  , pitanje privatnih prilika ili neprilika da bolje kažem( a ko ih nema ).. ..osobno , neizmjerno cijenim ovu akciju, kao što sam cijenio i sve do sada .. situacija je takva kakva  je , dali će se popraviti , sam Bog zna .. ako se popravi situacija mogu samo reći da će rezultat ovve akcije  biti proslijeđen prvom koji se ne može rezultat priuštiti..život je čudna igra i u njemu srećeš i ljude i dvonošce .. drago mi je da je na ovom foromu velika većina LJUDI i da svojim primjerom pokazuju što to znači Biti ČOVJEK u ovim nezgodnim vremenima .. hvala svima ! da ne nabrajam posebno . 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #20
ELAV trebam tvoj BIC broj inače nemogu prenakazati sredstva !!!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #21
Evo moj dio je uplačen za gospodina pz design ,nadam se da če nas biti što više da čovjeku omogučimo letenje i školovanje mladih modelara .


lp Franc
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #22
Evo, do sada smo skupili par sto kn. Ne znam koliko točno, jer još nisu sjele uplate iz inozemstva.
Popis svih uplata objavit ću u ponedjeljak u 20 : 00.


Cilj nam je bio skupiti novac za Turnigy 9XR, međutim, kao što PZ kaže, život je čudna igra i dešavaju se stvari koje ne očekuješ, pojavio se naš član, samograditelj KATANA


http://www.flyfreak.net/samogradnja/topflite-p47d-thunderbolt-razorback/msg169201/?highlight=thunderbolt#msg169201

te je odlučio pokloniti ovu stanicu :

[attach=1]


DA, ni više ni manje nego Futabu T7C s prijemnikom !!  :)    Nema sumnje da ju PZ zaslužuje.


Predlažem (ako nemate ništa protiv) da prikupljeni novac ide na nešto modelarsko (balza, folija, ljepila, komponente....) čime će nam PZ spremiti puno zanimljivosti u rubrici "samogradnja"


Računi će također biti postani ovdje, pa evo, ako još netko možda želi uplatiti nešto, može to učiniti do ponedjeljka do 20 : 00, kada ću staviti slike uplata.







Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #23
 :)  Bravo dečki !!

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #24
Svaka čast! Ostao sam bez riječi!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #25
Bravo cilj je ispunjen za pola dana.Znao sam to i ni u jednom trenutku nisam sumnjao u to.Sretan sam  jer smo nekog osrečili i omogučili normalno letenje a vjerujem i školovanje mladih modelara.
Posebna zahvala sigurno ide KATANI koji je poklonio sender a i svima vama koji ste donirali i koji čete još donirati jer če se sredstva potrošiti izključivo za modelarstvo gospodina pz design.

Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #26
Svaka čast!
Kolegu ''Katana'' ne poznajem ali učinio je veliku gestu. Zaista krasna stanica, sve pohvale.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #27
Da zaključim , opet po ko zna koji put tu na forumu: Hvala Bogu što ima Ljudi , što se takvi otvorenog uma i srca pokažu kad je to potrebno bez imalo zadrške.. znam to dobro , život me tome naučio.. peru me emocije pa riječi zastajkuju.. kad se um razbistri i kad svane novi dan tek ću onda shvatiti što je na ovom forumu sve moguće.. nadam se da će doč dan kada ću i ja moći nekog ugodno da iznenadim.. lijepi pozdrav svima i vidimo se u "samogradnji" .. sada se guštom može upustiti u čarolije stvaranja nečeg što dobro leti !
KATANA posebno za Tebe   ; neka Te svako dobro prati i ako se ikad ukaže prilika u ovom  životu da se vidimo na nekoj livadi ..
Svima u ovoj akciji , začetniku iMan  i ostalima da ne nabrajam posebno sve pohvale i HVALA!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #28
PZdesign nek je sa srecom i nek vas dugo sluzi. Pozdrav iz DK

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #29
Evo da se i ja javim na ovu akciju, iz pz sam i nemam ovdje nikoga s kim bi podjelijo iskustva , imam kolege iz sl broda i da nije njih nebi nista naucijo o ovom hobiju, trenutno nemam vremena zbog posla koji radim da se bavim ovim hobijem, ali kad stignem pokusavam pratit zbivanja na ovom forumu, pa se pridruzujem akciji i gosp pzdesign darujem jedan turnigy yep regler 30 amp novi i par motora, moram vidit sta imam, pa bi molijo pzdesign da mi se javi na pm jer znam doci u vukovar pa da mu to licno i predam, pozdrav od mene i jos puno ovaki akcija vam zelim.
letim, al nikako da poletim