Skip to main content

Topic: POMOČ , PZ DESIGN (Read 15919 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #30
Još jednom , VELIKA zahvala svima tu , stanica na je putu , nacrt za projekt u izradi (odustao sam od FOKE) a projekt je slijedeći :
http://www.scalesoaring.co.uk/VINTAGE/Documentation/SZD_Bocian/Bocian_9-plans/SZD-9_plans.htm    -smanjen na oko 2.5 metara , da se ima sa čime u duetu letit sa Valetovim Big Liftom , naravno način gradnje i konstrukcije po starom provjerenom gradnjom da model bude što lakši i dovoljno čvrst da podnese sve zahtjeve u letu ..   ! Sve će biti popraćeno novom temom u samogradnji čim se sa projektom počne .
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #31
Stanica je na putu  :)  Vjerujem da će ju pz poslikati čim stigne.
Evo uplata koje sam dobio. IMAN vaše uplate još nema, a čekaju se još 2 uplate naših članova koji su mi se javili u porukama, ali na račun još nije stiglo ništa. Čim stigne, stavim ovdje.
Kad se sve zbroji sa slika dobije se 1108 kn. Taj iznos + 100 = 1208 kn.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #32
Upravo je naručena baterija, 5 digitalnih servoa i folija. Molim vas da provjerite u postu iznad dali se vaša uplata nalazi među njima, jer ako nije, na račun nije ništa sjelo. Ima vas troje koji ste mi se javili u poruci da ste uplatili, ali vaše uplate nema.








Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #33
Mene nešto muči ovdje i ja moram pitat u čemu je fora...


iMan, aka Franc je pokrenuo ovu temu nakon svojih donacija i poklona raznim ljudima od prije tjedan dana cca, vjerovatno poveden priči od gdinu PZ design kroz ljude sa foruma. Iako se mnogi nisu slagali o javnim donacijama, ja osobno sam bio za, a koliko sam shvatio i samom gdinu PZ design nije smetalo. Puno ljudi se odazvalo i odigrana je u par dana odlična akcija. Na drugoj stranici je i iMan rekao da je uplatio sredstva. Taj dan je bio stavio i scrshot uplate od 40€ (vidio svojim očima) što je izuzevši KATANINU fenomenalnu donaciju (kapa dolje) trebala biti i najveća uplata. Isti taj dan kasnije je te slike maknuo koliko vidim po editu posta. Na zadnjim postovima od Elav-a nema nigdje te uplate a ni franc se ne javlja od onda.


Ono što me muči ovdje je tko koga ovdje jeb.? U čemu je fora? Jel uplatio ili nije? Ako je, zašto se ne buni, pa nisu sjeli novci!? Ako nije, zašto je uopće pokretao akciju i poklanjao razne stvari? Franc? Kad je već sve javno, kako nikome ovo ne smeta?
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #34
@Remote: Tnx na pojašnjenju, shvaćam što želiš reći. S druge strane, dobro je da je akcija pokrenuta. Vjerujem da je teško balansirati između anonimnosti donatora i primatelja, a opet ako ne znaš da nekome treba, ne možeš ni pomoći.
Vjeruj mi, ni na kraj pameti mi nije nekoga uvrijediti, i s obzirom da sam nov ovdje, ova akcija mi se činila dobra, jer jednostavno ne znam za drugi način. Zato i pitam ovako "otvoreno" jer ako ne pitam ostat ću živit u neznanju :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #35
ja cu sutra poslat nasem kolegi sta sam obecao, iako rasprodajem svoje stvari sutra saljem ono sta sam namjenijo za naseg kolegu. a kad dodem u vukovar javit cu se da se vidimo. pozdrav.
letim, al nikako da poletim

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #36
Kužim :) Moram priznat da nisam aktivno sudjelovao na nijednom forumu do sada, tako da tek moram naučiti prepoznati te "dječje bolesti" :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #37
Pozdrav svima

Ne brinite nisam pobjegao a i poslao sam nažalost na neki drugi račun jer sam upisao pogrešan broj tako da sam i elavu poručio da sutra šaljem ponovno makar sam izgubio novac, naravno svojom greskom.
Nema me puno jer radim pa se tako nemogu pojavljivati svakih pet minuta

Lp
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #38
Želim se i ja pridružiti akciji! Svaka čast svima do sada.
Sobzirom da PZ DESIGN radi modele kao na pokretnoj traci mislim da će mu trebati još koji prijemnik te baterije i sve ostalo.
Pošto radim u ZG i redovito putujem vikendom za VU te živim 4km od Zlatana nudim se da ponesem opremu koju netko želi donirati, svi imamo nekih sitnica koje ne koristimo a njemu bi dobro došle, bitno samo da su ispravne!
Mili, micro, nano, piko...

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #39
LJUDI svima svaka čast da se ne zahvaljujem svakom ponaosob.. stanica od Katane  je stigla .. kad se sve objedini bit će slika.. a čim krenem u gradnju u samogradnji sve od nacrta , izrade do leta kao i uvijek do sada .. Pozdrav svima iz Vukovara!!!!!  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #40
      Pozdrav još jednom

Evo posto sam svojom greškom poslao novac na neki sasvim drugi račun danas sam ELAVU nakazao još jednom 40 € za g.PZ DESIGN .
Moja banka je bila vec u kontaktu sa ženom kojoj je bio greskom poslan novac ali koliko me izvijeatio moj zastupnik novca neče vratiti jer kaže da je to moj problem ako sam poslao.Ok nema problema stvarno je moj problem.Želim samo da tih par kuna potroši na nešto pametno ili da kupi nesto djeci ako je ima.

Elav mislim da bi trebao biti novac na tvome računu. Čitam i mnogo o tome bas u toj rubriki kako sam pokrenuo sve to i pobjegao pa i druge stvari u drugim rubrikama.
Dragi kolegi uvijek sam drzao obecanje i dao ili napravio što sam obečao zato vi neki koji pisete razmislite prije malo šta napisšete.Ako vam idem na onu stvar između nogu jer sam Slovenac slobodno recite, nisi dobrodosao i gotovo.
Pomogao sam uvijek svakome, nikad se nisam opterecivao nacionalnoscu,vjerom ili drugim stvarima jer mi je fokus bio pomoči čovjeku kojem je to potrebno.Pomogao sam i mnogima kojima je pomoč bila potrebna, među ostalima i vasoj djevojcici iz Hrvatske koja je bila na operaciji u SAD maloj Lavici,i ne jedanput nego vise puta.
Ali ok.... htio sam  reči samo da volim pomoči ako mogu...
U prilogu i potvrda od donacije za g PZ DESIGN
Dobro se vrača dobrim!

Lp svima dobrima a i zlobnim ljudima


@sys, trebao si me pitati zasto je maknut screen uplate ako te to toliko mučilo,ako ne mene elav je imao informaciju a i mislim da nisam dužan svakome posebno objašnjivat jer sam bio u kontaktu sa vlasnikom računa.NADAM se da sada znas ako ne pitaj ponovno!

@remote, vaše ciničko i narcisoidno pisanje ne "pušim" kao što vi kažete vašim riječima,-za vaše godine jako nekulturno.

"Nisu vremena slaba, slabi su ljudi!" 

John Beaumont
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #41
Mislio sam da neću morati.....ali

iMan, nitko te ne napada niti vređa po nacionalnoj , jezičnoj ili slićnoj osnovi !

Akcija pomoći za PZ Design je ispala malo nezgodno objavljivanje privatne situacije, ali je pokazala da su ljudi sudjelovali, svatko prema svojim mogućnostima , kao i do sada u akcijama pokrenutim ovdje na FlaFreak.net. ova akcija darivanja nije prva!

Osim objave privatne situacije, ono što je mene i još neke članove Frika razljutilo je nevjerojatno hvalisanje i predstavljanje koje ne odgovara istini koju si sam o sebi rekao na modelarji.com
Da ne spominjem 'soljenje pameti ' u nekim temama sa neutemeljenim tvrdnjama.
Neću detaljiztirati što je sve bilo ovdje-ondje, ali :

-na FF si rekao da imaš 32 godine pilotskog iskustva sa modelima (5.III.2015.):

[attach=1]

-no na modelarji.com si 2.IV.2014 rekao da si 'začetnik' i postavljai si narednih dana početnička pitanja:

[attach=2]

32 godine u samo 11 mjeseci, to je vjerojatno ono iz filma 'Gravity' ...ima toga još, ali ne želim u ovoj temi...

iMan, biti korektan je proces a ne stanje. Uvijek u novim životnim situacijama ispitujemo sami sebe da li smo korektno postupili!

Činjnica da si pokrenuo akciju darivanja ne poništava činjenicu da si nam se krivo predstavio i to u nekoliko tema.

Damir

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #42
Ima nekih stvari koje ljudi znamo a kod drugih nam je potrebna pomoč.Ima nas starijih modelara koji su pratili razvoj ima nas i takvih koji nismo imali vremena pa zato pitamo i u TEMAMA POČETNICI,sam se toga ne sramim!
Ako bi g PZ DESIGN smetala pomoč sigurno bi to rekao a ja bi mu se opravdao i zamolio moderatora da izbriše temu.
Diogen ako več "šunjaš" za ljudima po forumima (u tom slučaju zamnom),pogledaj i oglase gdje sam kupovao stanicu za g.PZ DESIGN jer sam mu htio pomoci!?...a da -to naravno ne vidis jer vidis samo temu gdje pitam zasto se servomotori okreču u istom smjeru a neznam razlog?!
Ne volim cinike koji probaju diskriditirati ljude a sami u životu nisu pomogli nikome ili u mnogim slučajevima čak i naštetili ljudima.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #43
Nisam se mislio uključiti ali jednostavno moram!!!
Naravno, svako ima pravo na svoje mišljenje, ali mnoga mišljenja su subjektivno paušalna i neutemeljena.
Ono što me jako zasmetalo je neutemeljena karakterizacija ''lika i djela'' našeg dragog člana foruma ''Remote''.
Taj čovjek je uvijek bio dobri duh ovog foruma i pomogao je uvijek kad god je mogao.
Sve akcije ''dobre volje'' nisu prošle bez njegovog učešća. Pa čak i bez tih akcija, Remote je darovao jako puno opreme.
Stoga, ne bi bilo zgorega ući malo u srž ovog foruma i dijeliti mišljenja o nekome na osnovu jedne rečenice. Možda upravo ta rečenica ima puno dublji značaj koji se ne prepoznaje ''na prvu''.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #44
" Pa što ti je Sys ,ti si totalno OK ,ja sam imao potrebu da se izjasnim a naravno da je svaka ovakva akcija dobro došla ,a sada i nema više anonimnih...samo što neki novopečeni članovi foruma žele postati zvijezde dobrotvornih akcija,a ja to baš i ne PUŠIM.
Lijepo je rekao naš moderator Jarun75 , da se većina na profilu tako slabo i bez veze predstavlja,tako da se odmah nazire njihov brzi odlazak,čak ne znamo ni iz kojeg sela dolaze.....No dobro ....i to je cijena DEMOKRACIJE"

@remote

Sa kojim pravom  možeš cinički okarakterizirati čovjeka da pravi zvijezdu od sebe?, kakva zvijezda je čovjek ako želi pomoči...,da ni neznas iz kojeg je sela...neznam kako ti a ja sam ponosan na svoje selo...i na kraju još mu "zalijepiš" naziv BUDALA?

 Pa ko si ti, šta si meni u životu?
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20