Skip to main content

Topic: pravilnik o letenju zrakoplova (Read 9050 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pravilnik o letenju zrakoplova

Tema je zakonom zabranjena od moderatora pa odgovaram ovdje  :P
Moriaty je napisao:
A da li netko ima možda informacije o tome što piše u našem "predivnom" zakoniku?
Tipa ima li tu nešto na što se čovjek može ili s naše strane nadovezati ili čega se treba paziti?

NPR.

- dopušteno korištenje frekvencija i gdje? Dometi blizina ovog onog. Ali ono s potvrdom.
- letenje modelima do koje visine i slično i udaljenosti od čega, znači neke vrijednosti.
- itd.

Mislim meni lik pegla svakih par dana po kvartu s nekim misliim da je e-revo em po igralištu punom djece em po ulici između zgrada gdje stalno trče djeca djeca idu auti na parking, sve usko.
Isto i onaj heli po vjetru koji je letio između drveta i zgrade a ispod ljudi, a prostor par metara širok. Heli je navodno bio prema ukućanima mojim koji su vidjeli veći od mojih, znači iznad 450 i išao samo gore dolje(možda neki početnik). Ispod UVIJEK sve puno ljudi s psima i djece.

Mislim ti ljudi naprave sranje, i onda ja odem na livadu, i ili tko god i tagirani smo.

Mene zanima zakon, gdje i kada ja mogu letiti, da mi nitko ne može sr**.

E sad predpostavljam da je odgovor da toga u zakonu baš i nema, ili drugo da moram na livadu veličine 5x5km 37km od Zagreba.

Nekome je smiješno zašto volim 250ku i male helije , e zato što nemam mogućnosti iz Vrapča ići skroz do domovinskog mosta, znači hrpe kilometara tamo i nazad, a ovdje u kvartu nema prostora za išta veće. Pa me zanima da li i s tim smijem uopće išta raditi.


Dakle odgovor; pročitaj članak 29, 30, ma pročitaj zapravo sve, možda ima još negdje nutra nekaj, neda mi se tražiti iskreno, a ovo je osnovno:
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2009_09_109_2802.html

Članak 29.

(1) Zrakoplovni modeli pokretani motorom s unutarnjim sagorijevanjem smiju letjeti na udaljenosti manjoj od 1,5 km od stambenih područja samo uz odobrenje Agencije. Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma. Zrakoplovni modeli svih vrsta smiju letjeti na aerodromima samo u skladu s uputama operatora aerodroma.

(2) Letenje zrakoplovnih modela na raketni pogon i daljinski upravljanih ili neupravljanih letećih objekata s vlastitim pogonom, smije se obavljati samo uz odobrenje Agencije. Odobrenje se može izdati stručno osposobljenim osobama za svaki pojedini slučaj ili kao opće odobrenje.

(3) Odobrenje iz stavka 2. ovoga članka nije potrebno za:

1. lansiranje signalnih raketa, koje se koriste u slučajevima spašavanja osoba i/ili stvari,

2. ispaljivanje pirotehničkih objekata, kod kojih goriva masa (pogonsko i efektivno punjenje) iznosi 20 g ili manje, ako pritom sigurnost zračnog prometa nije očito ugrožena, s izuzetkom ispaljivanja pirotehničkih objekata na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma tijekom radnog vremena aerodroma,

3. letenje zrakoplovnih modela i letećih objekata na raketni pogon, kod kojih masa pogonskog goriva iznosi 20 g ili manje.

(4) Zahtjev za izdavanje odobrenja iz stavka 2. ovoga članka, mora sadržavati:

1. broj planiranih letova,

2. opis zrakoplovnog modela ili letećeg objekta s podacima o masi, uzletnoj masi i snazi motora ili pogonskog goriva,

3. vrstu upravljanja,

4. mjesto letenja i područje slijetanja/prizemljenja,

5. vrijeme početka letenja i trajanje,

6. očekivan vrhunac leta u slučaju letećih objekata,

7. dokaz o osiguranju operatora od odgovornosti za štete nanesene trećim osobama.

(5) Za letenje zrakoplovnih modela ukupne mase manje od 5 kg koji nisu na raketni pogon, odobrenje Agencije nije potrebno.

(6) Letenje hrvatskih vojnih zrakoplovnih modela i drugih daljinski upravljanih i neupravljanih letećih objekata uređuje se posebnim propisom.

Posebno korištenje kontroliranog zračnog prostora

Članak 30.

(1) Prilikom posebnog korištenja kontroliranog zračnog prostora, od pružatelja usluga u zračnoj plovidbi se prethodno mora pribaviti odobrenje za:

1. skokove padobranima i izbacivanje predmeta padobranima,

2. letenje zrakoplovnih modela i drugih daljinski upravljanih ili neupravljanih letećih objekata s vlastitim pogonom,

3. letenje slobodnih balona bez posade ukupne mase kupole balona i balasta veće od 0,5 kg, kao i za letenje uvezanih slobodnih balona bez posade, te grupno letenje slobodnih balona bez posade, te za

4. letenje mikrolakih aviona, parajedrilica i ovjesnih jedrilica.

(2) Za pribavljanje odobrenja pružatelja usluga u zračnoj plovidbi odgovoran je:

1. pilot zrakoplova ili ovlašteni voditelj, odnosno organizator planiranog djelovanja, u slučaju iz stavka 1. točka 1. i 4. ovoga članka,

2. rukovatelj zrakoplovnog modela ili drugog letećeg objekta ili ovlašteni voditelj, odnosno organizator planiranog djelovanja, u slučaju iz stavka 1. točka 2. ovoga članka,

3. rukovatelj balona za letenje slobodnih balona bez posade, a organizator za letenje uvezanih slobodnih balona bez posade i grupnog letenja balona bez posade u slučaju iz stavka 1. točka 3. ovoga članka.

(3) Uvjete za izdavanje odobrenja iz stavka 1. ovoga članka utvrđuje pružatelj usluga u zračnoj plovidbi.


Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #1
ovo je dole dakle zanimljivo za 99% forumaša, ne?

ako želiš da ti NITKO ništa ne može prigovoriti, evo par jednostavnih uvjeta:

Quote
Za letenje zrakoplovnih modela
-ukupne mase manje od 5 kg a koji nisu na raketni pogon,
-na udaljenosti većoj od 1,5 km od stambenih područja
-na udaljenosti većoj od 1,5 km od granica aerodroma

odobrenje Agencije nije potrebno.


Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #2
i ovo, (barem za mene):
(3) Odobrenje iz stavka 2. ovoga članka nije potrebno za:
3. letenje zrakoplovnih modela i letećih objekata na raketni pogon, kod kojih masa pogonskog goriva iznosi 20 g ili manje.


Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #3
ja kao selje beljo shvatih to ovako

"Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma."

 - da li to znaci ako letis na aerodromu da ti ne treba dozvola

"Zrakoplovni modeli pokretani motorom s unutarnjim sagorijevanjem smiju letjeti na udaljenosti manjoj od 1,5 km od stambenih područja samo uz odobrenje Agencije"

- koja agencija, sta sa strujom

") Letenje zrakoplovnih modela na raketni pogon i daljinski upravljanih ili neupravljanih letećih objekata s vlastitim pogonom, smije se obavljati samo uz odobrenje Agencije. Odobrenje se može izdati stručno osposobljenim osobama za svaki pojedini slučaj ili kao opće odobrenje."

- strucno osposobljenim osobama?? ( opet nema struje )

Zahtjev za izdavanje odobrenja iz stavka 2. ovoga članka, mora sadržavati:

1. broj planiranih letova,

2. opis zrakoplovnog modela ili letećeg objekta s podacima o masi, uzletnoj masi i snazi motora ili pogonskog goriva,

3. vrstu upravljanja,

4. mjesto letenja i područje slijetanja/prizemljenja,

5. vrijeme početka letenja i trajanje,

6. očekivan vrhunac leta u slučaju letećih objekata,

7. dokaz o osiguranju operatora od odgovornosti za štete nanesene trećim osobama.

- aaa koliko dugo vrijedi dozvola i koliko se ceka da se odobri


Za letenje zrakoplovnih modela ukupne mase manje od 5 kg koji nisu na raketni pogon, odobrenje Agencije nije potrebno.

- opet nema struje hmmm
sto znaci ako letis na struju mozes svugdje letiti a vi benzinci, metanolci, naftasi, alkoholicari, plinasi i ostali teoretski dobijete po nosu
ajme jesam svasta nadrobio uzasss
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #4
Struja ide na sivi dim pa je valjda siva zona  :D
A agencija ti je CCAA .
i ovo:
Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma. Zrakoplovni modeli svih vrsta smiju letjeti na aerodromima samo u skladu s uputama operatora aerodroma.
znači smije se i na aerodromu uz odobrenje, zato se na Lučkom smije!

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #5
struja - jednostavno izvaži model prije leta i poslje leta, jbg ako je lakši više od 20 grama imaš problem  :D
ili izvaži bjeli dim iz reglera  ;D

stari pravilnik je imao restrikcije prema masi, po gradu si smio samo do pola kile, a sada 5 kila
ima puno rupa jer po starom pravilniku nisi mogao letjeti niti na kakvom takmićenju jer ti je bilo dozvoljeno svega par frekvi na 35mhz
2,4 se ne spominje, ili mi letimo ilegalno

a onaj lik ako povredi nekoga sa autom ili helijem, postoji šansa da to tretiraju kao vatreno oružje

o heliju iz pravilnika

: 1.     Definicije

-        letjelica bez posade (unmanned aerial vehicle): bespilotni zrakoplov u smislu članka 8. Konvencije o međunarodnom civilnom zrakoplovstvu koji leti bez zapovjednika zrakoplova u pilotskoj kabini i koji je ili daljinski i u potpunosti upravljan s drugog mjesta (sa zemlje, iz drugog zrakoplova ili iz svemira) ili programiran i potpuno autonoman.

-        zrakoplovni model: zrakoplov bez posade, teži od zraka, sposoban za letenje, poglavito razvijen i upotrebljavan u sportske svrhe. Očito je da predmetni zrakoplov ima elemente modela, ali nije teži od zraka i ne koristi se u sportske svrhe.

2.     Zračni prostor je tako organiziran da se dijeli na kontrolirani i nekontrolirani. U principu nekontrolirani zračni prostor je od zemlje do visine od 300 m iznad zemlje osim u kontroliranim zonama oko aerodroma. Za svako letenje u kontroliranom zračnom prostoru (dakle iznad 300 m i u kontroliranim zonama aerodroma) potrebno je odobrenje Hrvatske kontrole zračne plovidbe.

(2) Svaki rukovatelj zrakoplovnog modela mora se ponašati tako da ne ugrožava i/ili ometa javni red i mir, poglavito druge osobe i stvari te da ne ometa propisno odvijanje letenja drugih zrakoplovnih modela.

 Letenje zrakoplovnih modela smije se obavljati samo uz prisustvo osobe koja može predočiti dokaz o uspješno završenom stručnom osposobljavanju propisanom za pružanje prve pomoći. Tijekom letenja zrakoplovnih modela, na raspolaganju se mora nalaziti minimum sredstava za pružanje prve pomoći propisanih za motorna vozila.

Zrakoplovni se model mora tijekom čitavoga leta nalaziti u vidokrugu rukovatelja. Pokretni uređaji koji se koriste za uzlijetanje zrakoplovnih modela, ne smiju se ispuštati iz ruku tijekom uzlijetanja. OVO JE VRLO VAŽNO I POSEBNO DIRA U PODRUČJE FPV JER PILOT NE VIDI ZRAKOPLOV DOK UPRAVLJA NJIME

Predajnici koji se koriste za upravljanje zrakoplovnim modelima, moraju biti označeni odgovarajućim brojevima u boji obzirom na korištenu radiofrekvenciju tj. kanal, pokrivati određeno frekvencijsko područje i broj frekvencijskih kanala te udovoljavati uvjetima utvrđenima posebnim propisom. OVDJE ZAKON NE PRATI 2,4 NEGO JE JOŠ NA MHZ

5.     Ograničenja u letenju zrakoplovnih modela obrađena su u članku 212. Pravilnika kako slijedi:

(1) Rukovatelji zrakoplovnim modelima, dužni su održavati dostatna odstojanja od cesta, željezničkih pruga, vodenih putova ili dalekovoda. U slučaju potrebe, nedostatna odstojanja se moraju osigurati drugim mjerama (npr. ograničavanjem upotrebljivih sektora).

(2) Zabranjeno je letenje prema osobama i životinjama, te prelijetanje skupova osoba i parkirališta za motorna vozila. Tijekom uzlijetanja i slijetanja na uzletno-sletnim površinama ne smiju se nalaziti neovlaštene osobe i pokretne prepreke. OVO JE NAŠE NAJDRAŽE

(3) Zrakoplovni modeli moraju izbjegavati zrakoplove s posadom.

(4) Za svako letenje zrakoplovnih modela u kontroliranoj zoni, na udaljenosti manjoj od 5 km od granica aerodroma, mora se prije početka letenja pribaviti odobrenje nadležne kontrole zračnog prometa.

A KAD NAĐEM PDF ZAKAČITI ĆU GA U POST PA ČITAJTE
HVALA KOLEGI MODELARU KOJI MI GA JE USTUPIO

PDF JE PREVELIK PA AKO TKO HOĆE NEKA ME SKYPA DA MU POŠALJEM
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #6
Struja ide na sivi dim pa je valjda siva zona  :D
A agencija ti je CCAA .
i ovo:
Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma. Zrakoplovni modeli svih vrsta smiju letjeti na aerodromima samo u skladu s uputama operatora aerodroma.
znači smije se i na aerodromu uz odobrenje, zato se na Lučkom smije!

teorija
dogovoris se sa operaterom aerodroma i koristis pravu pistu to jest ako na aerodromu u odredjeni dan / sat nema prometa mozes organizirati miting ako ti operater to dozvoli
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #7
ja kao selje beljo shvatih to ovako

"Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma."

 - da li to znaci ako letis na aerodromu da ti ne treba dozvola

"Zrakoplovni modeli pokretani motorom s unutarnjim sagorijevanjem smiju letjeti na udaljenosti manjoj od 1,5 km od stambenih područja samo uz odobrenje Agencije"

- koja agencija, sta sa strujom


Po meni, struja je regulirana s ovim dijelom:

"Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma."

Uglavnom, otpada i nasip i kanal i domovinski i ..... :D
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #8
"Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma."

i sada zamisli da se svi skupe i posalju na jednoj molbi popis svih modela i traze dozvolu ;)
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #9
"Odobrenje je potrebno i za zrakoplovne modele svih vrsta, koji lete na udaljenosti manjoj od 1,5 km od granica aerodroma."

i sada zamisli da se svi skupe i posalju na jednoj molbi popis svih modela i traze dozvolu ;)

No, odobrenje ti nije potrebno ukoliko se pridržavaš ovih 1,5km ograničenja....dakle, ako letiš negdje usred polja, ne treba ti dozvola....

Ajmo, natječaj ima li tko kakvu livadu u bližoj okolici Zagreba....

Gledajte kako je čovjek u Srbiji poduzetan - otvorio pravi ranč za modelare....

http://www.malaivanca.com/
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #10

Gledajte kako je čovjek u Srbiji poduzetan - otvorio pravi ranč za modelare....

http://www.malaivanca.com/


Odlično, članarina za pristup letjelištu je 100 eura. Letjelište nema šanse dobiti uporabnu duzvolu (po našim zakonima) jer je naseljeno mjesto ispod 1,5km, kuće su tik do letjelišta. Da ne pričam o restoranu, bazenu, rekreacijskom centru za cjelu obitelj.

Tko je  kod nas spreman platiti 100€ za odlazak na 34Km udaljeno letjelište na kojem sigurno kršiš niz zakonskih odredbi i za taj novac možeš biti kažnjen?
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #11
vjerojatno su u susjednoj državi prilagodili zakone
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #12
Pozdrav svima, ne želim otvarati još jednu temu pa pišem tu..


Donjet je novi Pravilnik o letenju zrakoplova i ove odrebe više ne vrijede...


Da li netko zna koji sve propisi se primjenjeju na bespilotne letjelice u RH uz ovaj Pravilnik i Zakon o zračnom prometu?????????


Znaći kojim propisom su regulirane dozvole za letenje, snimanje, osiguranja...?????




Znam da je u postupku donošenje Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova al mene zanima trenutno stanje!!


Molim neku dobru dušu za pomoć!!


Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #13
Pozdrav svima, ne želim otvarati još jednu temu pa pišem tu..


Donjet je novi Pravilnik o letenju zrakoplova i ove odrebe više ne vrijede...


Da li netko zna koji sve propisi se primjenjeju na bespilotne letjelice u RH uz ovaj Pravilnik i Zakon o zračnom prometu? ??? ??? ??


Znaći kojim propisom su regulirane dozvole za letenje, snimanje, osiguranja... ??? ??




Znam da je u postupku donošenje Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova al mene zanima trenutno stanje!!


Molim neku dobru dušu za pomoć!!


Koliko sam čitao zakon još nije donesen, još je u nekoj fazi izrade, dopuna i sl.

Imaš ovdje temu o tome:
http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/nacrt-pravilnika-o-sustavima-bespilotnih-zrakoplova/


Odg: pravilnik o letenju zrakoplova

Reply #14
Zahvaljujem na odgovoru!


Ali mene interesira trenutna legislativa tj. svi propisi koje je potrebno poštivati za legalno letenje.????


Za ovaj nacrt prijedloga pravilnika znam ali on me ne interesira jer još nije stupio na snagu.


A 2014. stupili su na snagu novi Zakon o zračnom prometu i Pravilnik o letenju zrakoplova tako da ovaj zakon iz 2009. više ne vrijedi.