Skip to main content

Topic: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch (Read 9280 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Poštovani,


Pretraživao sam net tražeci kvalitetan simulator i nasao sam samo verzije koje se placaju po $99.


1. Može li mi netko dati nekakav link, ili netko možda ima nekakvu verziju sa crackom...


2. Da li mi treba šta od dodatne opreme da Tgy-i10 uparim sa kompom?


hvala svima

Odg: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Reply #1
Simulator za sta?


jel fpv racing? onda ti je DRL npr besplatan.


Ako su avioni u pitanju onda phoenix simulator nabavi ;) Dobiješ ga sa ovakvim simulatorom:
http://www.banggood.com/Wholesale-14-IN-1-REAL-FLIGHT-RC-SIMULATOR-Adapter-For-Aerofly-Phoenix-XTR-G5-Esky-WFLY-p-61884.html?rmmds=search


Prouči da li ti to odgovara za tvoju stanicu i kako se ta stanica povezuje sa PC-em, možda (vjerovatno) ti je dovoljan usb kabel.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Reply #3
Postovanje

Kako ste opce uspjeli dobiti stanicu u HR,u HK imaju je u inter. i aus skladistu, a jucer su mi na help desku rekli da ne dostavljaju zbog baterije?!

Hvala na informaciji
LP
Dragec
Suhoj-27 EDF, Cessna 182, FW190,Spitfire MK24, Bf.110.
Big Lama 3x, HoneyBee King 3 2x
Turnigy 9x

Odg: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Reply #4
Stanicu je kolega kupio preko njuskala.


Ja sad dns chatao sa supportom, provjerili su i rekli su mi da ce stanica biti u EU skladistu kroz maksimalno 30 dana, buduci da namjeravam kupiti sebi jednu. :) Pretpostavljam da nece biti problem dostava ako dolazi iz EU?

Odg: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Reply #5
Štogod kupuješ sa hk eu nema carine ni pdv-a, ali poštarinu ces morati platiti, 16$ najvjerojatnije. Cca 5 radnih dana meni stigne od narudžbe sa eu skladišta.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

 

Odg: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Reply #6
Tko je tu lud:
Ja sam takodjer danas (tj.jucer chatao sa njima i ovo je odgovor):

[23:01:46] Marc: Unfortunately, the item is a set.  As for the stock of this item to Europe, unfortunately, we do not have an exact time of arrival as to when the item will be restocked.
[23:03:57]:DD:
Maybe approximate time of arrival at the warehouse?
[23:04:41] Marc: Sad to say, the warehouse did not provide a time frame for the arrival of the item.

Pa bih lijepo molio ako se pojavi n EU skldistu jednu poruku na PM?
I pivu placam za informaciju.

LP

Dragec
Suhoj-27 EDF, Cessna 182, FW190,Spitfire MK24, Bf.110.
Big Lama 3x, HoneyBee King 3 2x
Turnigy 9x

Odg: Simulator za Turnigy TGY-i10 10ch

Reply #7
Dragec,


Nema problema. Ukoliko primjetim da je doslo, javim. Provjeravam svaki dan :)