Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89509 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #135
Nismo se niti snašli...a već je bio nad nama...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #136
Na svu sreću...samo je uvježbavao prilaz na novi aerodrom...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #137
Oni slabog srca...prvi su htjeli zbrisati...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #138
No...hrabri su stali u obranu...možda je off-topic ali kruže priče da je ovo prva slika novog VBA...za sada ajmo ne širiti priču o tome...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #139
Ivane ,odlične fotke,p40 zgleda ki pravi,sada mi ga je bas gust letit 8) :P




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #143
Dok su 1.put tak tresli Taylorcrafta, iz njega je, navodno, ispalo 5kn, pa su pokušali to napraviti opet.  Našem stručnom timu sa Karlovačkom se učinilo da je ipak neš ispalo, ali bio je problem naći gdje. Trudili su se svojski, ali nisu uspjeli naći. A meni je poslije bilo malo neugodno reći im da prvih 5kn nije ispalo iz Taylorcrafta već meni iz džepa.   :D ;D
Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #145
Hvala  dragi Karlo , ovo je bilo zanimljivo i duhovito...uživajte  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #146
Jučerašnji dan je bio zanimljiv...osim zgoda i nezgoda sa modelima...imali smo priliku ugostiti i internacionalno priznati model...unlimited kategorija

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #147
Vrlo brzo su stvari izmakle kontroli..bez obzira na dual-rate ili 2,4 GHz tehnologiju

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #148
No...neke stvari su ipak ostale neobjašnjive...dio članova koji su bili revoltirani...ostavili su opremu i modele te uz psovke i prašinu ispod kotača napustili livadu

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #149
Službeni stav MAK-a ostaje da su prikazani članovi namještali low-speed iglu...te da je ostatak samo krivo protumačen