Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020771 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #45
Sređeno. Problem je bio u vibracijama. Maknuo sam reglere sa krakova što ih je oslabilo pa su previse vibrirali što KK2 nije podnosila. Sklepao sam aluminijske krakove koji su  odlicni. Nema vise vibracija, KK2 radi super, quad je puno tiši  nego prije. Stavio sam duže krakove pa cu probati 6 inca propove, dosad nisu isli gore.
Jedino su zice ostale s vanjske strane krakova, što cu nekad promijeniti da ljepše izgleda.

Ovo koja fotka sad, kad vec nemam vremena napraviti video.

Sad mi preostaje malo uciti letiti, a mozda i do proljeca nabavim FPV, jer bez toga ovaj quad nema nekog smisla :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #47
Ja se nadam da hocemo :)

Samo sto ja nemam fpv, a nemam trenutno ni love za to, tako da za pocetak nista. Zasad cekam 3S batke, pa cu malo trenirati letenje, a i malo cu na simulatoru posto je mrak kad dodjem s posla. A ja friski letac :)

Nego, kaj planiras sklepati? Blackout kopiju, ili nekaj slicno?
Jesi uskoro u Dubravi, ako hoces, da malo probas ovaj? Vjerujem da ce mi do vikenda stici baterije.

Da imam malo vise vremena, mogli bi nabacit tvoju fpv opremu na njega.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #48
Ja sam trenutno na Gornjem Bukovcu, ali za sat vremena idem prema Markusevcu pa se mozemo naci ako hoces

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #49
Ja sam trenutno na Gornjem Bukovcu, ali za sat vremena idem prema Markusevcu pa se mozemo naci ako hoces

A to nista sad, ja sam svaki dan do pola 5 na poslu :) Jednom kad budes za vikend negdje blizu se javi :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #50
Moze

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #51
Ove godine se bacam u fpv sa malcem, pogotovo kad vidim ovak nesto poludi covjek. Frame je izrezan, bira se setup

Motore je natjeze izabrati, da su mali lagani, a da imaju potiska sto vise.

Neke opcije

http://www.multirotorsuperstore.com/motors/70/sunnysky-x2204-2300kv-brushless-motor.html

ili jeftini

http://www.himodel.com/electric/16g_2200KV_Outrunner_Brushless_Motor_Type_1510.html

Blackout - Urban FPV Flight - MN1806 on 3s - Diamond Bar, CA

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #52
Haha, mi tek slazemo quada, aovi ludjaci su vec skemijali X8 verziju, predobro


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #53
X8 je brutala :) Imas neki link? Mozda neki video? Iako to i nije bas nesto isplativo, posto je quad dovoljno jak za ono za kaj sluzi, a to je jurenje. Ovak kad zveknes s ovim na pod, duplo vise love ode :)

Ovaj zadnji video mi je mrak, vec vidim da bus tak jurio po Tresnjevci :)
Ovaj gradic ili kaj je vec je predobar, zavidim liku :) Nema guzve, sve novo i fino sredjeno. Podsjeca me na Trumanov show :)


Sto se tice motora, sve sam ti vec napisao, al evo i tu:

Sunnysky po specifikacijama imaju 425g potiska, a ovi 1510 272g na 5030 propovima. Quad sa fpv i mobiusom i sa 3s batkom ti bude imao cca 520g.

Vjerojatno budu ti dovoljni 1510 motori. Mislim da moji zmr motori nemaju nista vise potiska (nisam mjerio, a na netu ne pise), a dovoljni su za jurenje na 500g quadu sa 3S baterijom.

Ja bi probao uzet ove 1510 posto su duplo jeftiniji, pa ako ti slucajno nebude dovoljno, lako se prodaju.


Sto se tice ZMR motora, quad ima dovoljno snage, ali nekako su slabo izdrzljivi. Meni se jedan razletio kad sam s quadom malo udario (magnetici su se odlijepili od motora)
A prop matice su jako slabe i popucaju. Moze se to lako zamijeniti, ali opet...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #54
Jucer se konacno isprobao malac vani.
Dobar je, dobar. Evo brzinski video, nije ekstra, al sve se vidi. Nisam ja letio, Majk je. Legenda :)

http://www.youtube.com/watch?v=5jB4XzMqI78

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #55
Koja močna igračka, joj jedva cekam da svoj sklopim

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #56
Koja močna igračka, joj jedva cekam da svoj sklopim

Ja sad skupljam opremu za fpv. Do proljeca uzmem jos nekoliko baterija da mogu pola sata bit na livadi kad izadjem. Vrijeme letenja sa 3S 1300mAh je cca 5-6 min, nije vise. Tocnije javim kad ispraznim par baterija.

 Jucer sam upogonio Phoenix da malo steknem feeling za neke stvari, posto vani trenutno ne stignem letiti, a ako planiram juriti prizemni fpv, nema mjesta greskama s ovom jurilicom :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #57
Bravo    ;) ....priznaj George da si malo sumnjao u mogućnosti Tvog Blackouta...sve dok ti Majk nije pokazao da'' ne bije boj svijetlo oružje, već srce u junaka-Majka''  8)   LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #58
Mali je totalna fora, jako ljepo leti i ima dovoljno snage ovako kako je sada.
Zapravo oduševljen sam toliko, da ću i sebi napraviti jedan ali samo malo veči sa 8 inčnim propelerima i na 2200 bateriju 3s jer ih imam dosta.
1450kv motori 10A regleri 2200 mah 3s baterija i naravno komplet fpv gore.

Nadam se da će i krešo sastaviti, ima več par lokacija di bi mogli iči letuckati a da ne ugoržavamo nikoga.

A ako se još netko pridruži još bolje. :)



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #59
@Majk , volio bi da George,kompletira ovog ''maleckog'' , jer je to za nas u urbanim, malim sredinama idealno,pa da specificira sve elemente (cijenu izrade frame-a plus fpv  itd)...mislim da bi bio jeftiniji od originala..hvala na vremenu.LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes