Skip to main content

Topic: Vise tema u sticky (Read 4754 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vise tema u sticky

Dosta teme potone iako su kvalitetne samo gradnje zastanu ili nije sezona...


Kljuc moze biti broj subscribera, hitova, anketa, po zelji, taj dio prepustam moderatorima.


Od multirotora kao najpopularnijih i zanimljivo s vrlo malo sticky sto nije logicno,
do manje aktivnih i kljuc se moze prilagoditi ovisno o aktivnosti na grupi.


 

Odg: Vise tema u sticky

Reply #1
Napraviti sticky teme za upozorenje i punjenje baterija ,odrzavanje itd..

Odg: Vise tema u sticky

Reply #2
Napraviti sticky teme za upozorenje i punjenje baterija ,odrzavanje itd..
Najbolje što je ikada napisano na Friku ( a i šire jer ekipa ugl. nema pojma - ja računam da je samo dio zainteresirane poblike na Friku, makar i pasivno čitajući) je ovo:

http://www.flyfreak.net/general-discussion/''objasnjator''/msg137652/#msg137652

Kako je ta tema u podforumu "Forum" , ja je ne mogu staviti na sticky u "Elektronika i baterije"
Jedino da pitam autora posta dozvolu za copy-paste pa onda postavim sticky post u "Elektronika i baterije".

Druga strana priče je, da noobs uvijek iznova postavljaju određena pitanja: u tom slućaju trebalo bi odgovoriti sa linkom na temu-post i zaključati topic da se ne piskaraiznova. No tada bi to izgledalo jako odbojno, gotovo kao plašenje novog člana.

Damir

Odg: Vise tema u sticky

Reply #3
to je super ,odmah spremam sa strane,ali to sam primjer spomenuo .Mozda fali malo podforuma,primjer bug ima aktivnu temu laptopi i aktivni forum koji laptop kupiti do x kuna ,i onda tu forumas navede recimo zanima me quad do toliko i toliko namjena je ova i ova ..i nek pisu u taj podforum do mile volje .