Skip to main content

Topic: K. XT90 Hitno (Read 3365 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

K. XT90 Hitno

Pozdrav Ekipa,


ako netko ima xt90 (par) fali mi za kraj projekta a ne bi tija cekat sad tjedan dana. Ako je netko u Splitu ili okolici dodjem kupiti do njega.


Lijep pozdrav i hvala unaprijed

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #1
imas u cipoteci za kupit pa nije valjda da u splitu nema cipoteka
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #2
Pozdrav Ivan, nazalost nema u Chipotec.


Odg: K. XT90 Hitno

Reply #3
Al imaju xt60 jer sam neki dan bio u cipoteci. Bili su mi x90 priključci pa sam prelemio na xt60 jer mi se nije dalo zajebavat sa narudbom i cekat dva tjedna. jeste malo skuplji al mislim da ti je dosta dva tri para.
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

 

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #4
Pozdrav Ivane, te sta si odlemio posalji meni :P


XT60 mi nista ne znaci, imam ih i viska, trebaju mi 90ke radi vece amperaze.

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #5
Ma bacio sam u smece jer su bili nikakvi i amaterski lemljenji odnosno spaljeni
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #6
Imas za kupit klik klak redne spojnice za dvije,tri,cetri i 5 zica u nizu recimo na jednoj 4 mase a na drugoj 4 fazne te lako otkacis zicu il stavis na klik klak prekidac. Inace su lagane i provode 220v 4kw mislim za prvu ruku


Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #7
Hvala na pomoci ekipa.
Srecom nitko se nije pronasao u ovoij situaciji pa en znate kako je.

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #8
Jesi gledao oglasnike?
https://www.njuskalo.hr/rc-modeli/xt90-konektor-par-oglas-27087809



Znam da cijene nisu kao.na hk ali dobijes drugi dan busom/tiskom i slicno...
A do sad si vec mogao i iz eu hk dobiti.


Meni su zadnji hk eu  paket s avionom
kupljen u pon u 18h isporucili vec u cetvrtak ujutro  ??? 
A ti nazalost ovdje cekas vec preko 8 dana :(


Da imam poslao bi ti postom ali rijetko.se koriste pa.imam svega na jednom regleru i dve batke te.mrcine, sv eostalo xt60 (ako.treba javi)


Sretno
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #9
@[size=78%]JetFreak[/size]
[/size]
[/size][size=78%]Nisi bas u pravu i sam znas, nema niceg na HK jer sam odmah to prvo gleda, jer inace ne bi ni pita tu poznavajuci odaziv. I otkud god narucija nije moglo do sad doci nikako tako da....[/size]
[/size][size=78%]Amazon de ne isprucuje, ostali imaju neke paprene cijene od 8eura po paru itd.[/size]

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #10
Bas zahebavas. Evo recimo u Švagiju naručiš i za 3 dana dode takav paketić https://www.der-schweighofer.de/s/xt90/q?page=2&followSearch=9891&ignoreForCache=queryFromSuggest&queryFromSuggest=&verbose=true


Imas di hoćeš no sve gledam i ne vjerujem da kukaš da je najhitnije a do sada nisi naručio.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: K. XT90 Hitno

Reply #12
hahahaaa gledam oglas... pa ono kad napišu: (anti spark znači da se konektor može spojiti i pod naponom, neće doći do iskrenja) citam i ne vjerujem  :-X - pa koja to pobogu baterija za RC nije pod naponom!  8)
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #13
Stavis prekidac pa spojis bateriju te ukljucis prekidac onda ne iskri mislim nevidi se xd
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: K. XT90 Hitno

Reply #14
Mislim nevjerojatno. Lik traži po HK...gugl radi i na hrvatskom recimo. ono, napišeš na svom jeziku, i vidi čuda  ???


[attachimg=1]


[attachimg=2]



 :D ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.