Skip to main content

Topic: Elektro-HSP (Read 16310 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Elektro-HSP

Reply #15
jesi uspio kaj rješiti?

Odg: Elektro-HSP

Reply #16
sutra šaljem Duji, pa ćemo vidjeti :)
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #17
Ne vodi brigu ako je do stanice ili prijemnika riješit ću 200% a ako je do esc morat ces uzet novi


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #18
Esc prima gas. kad prebacim na receiveru na kanal 2 (od upravljanja), preko kotača na stanici možeš davati gas i rikverc, dakle hvata naprijed i nazad, ali kad je u kanalu 1 (od gasa, ili esc-a) neća. Dakle ili receiver ne radi na kanalu 1 ili na stanici ne odašilje.
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #19
Ok vidjet ćemo čim stigne


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #20
Paket je stigao pogledat cu popodne,pa ti javim


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #21
Riješeno vracam popodne


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #22
Samo mi javi kad stigne,stanica je namještena i bindana s prijemnikom,a i zupčanici su namješteni i podmazani tako da neceš čuti ono mučenje kad dodas gas!l.p dujo


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #23
Ala ti vera! Vidim ja da ću morati  ove godine do Sinja! ;D
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #24
A morati ces jer izgleda da samo ja u Sinju ganjam auto a svi ostali avione,ali volim ja i avione pa tako.....navrati


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #25
Eto ga danas sve sastavljeno i isprobano! Kotači se okreću i lijevo i desno, prima gas i naprijed i nazad... isprogramiran je po željenim postavkama. E sad muči me još samo jedna sitnica koja me mučila davno. A ne sječam se kak sam riješio. Vozio sam ga baš kratko i gasio mi se, odlazio u cut-off iz nekog raqzloga. Baterija je bila na 3.7V svaka ćelija, 2 s, a cut off namješten na 3.2V. A nije ni do temperature cut off jer je i esc i motor bio hadan. Moram vidit što ga muči. Obećaom sam filmić čim se sve powloži, pa ćemo i to napraviti!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Elektro-HSP

Reply #26
Jednostavno iskljuci cut off a to mozeš pronaci na manualu tj uputama od esc,naravno bez program kartice,jer imao sam i ja taj problem sa svojim hpi savage xs-om,ali onda budi pametan pa prije nego baterije dostignu 3,2 puni


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #27
Probao sam ja preko svoje programirat ali ne odg!


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #28
Pošalji mi naziv i podatke esc pa cu probat proguglat malo


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Elektro-HSP

Reply #29
Pošaljem ti kad dođem kući, a ESC, je neki hobbiwing ako se ne varam, e sad koje karakteristike, probat ću naći nešto na njemu. Jučer sam u 3. pokušaju uspješno spojio programsku karticu i tako se fino programira sa njom. nakon što nisam skužio što ga muči jućer, avečer sam napunio batke i to, pa kdad dođem s posla prvo ide proba! Probat ću staviti da nema cut off, i isključit ću mu over heat protection pa da vidimo!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro