Skip to main content

Topic: pad letjelice (Read 58044 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pad letjelice

Reply #270
da

Odg: pad letjelice

Reply #271
To je bilo u ranu zoru, prije nego su radnici dosli, sve po zastiti na radu Bodule! Neznam sto mu bilo, ko da je jedan esc zakazao. Ni prije ni poslije nije napravio tako nesto. Sad cu neko vrijeme letit nad travom da ga opet tako ne klepim u beton...

Meni djeluje kao da se ESC resetirao, moguče zadnji desni, ako se sve ćini kao ispravno a neki od ESC-a je izazvao ovo napravit će opet to kad-tad.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: pad letjelice

Reply #272

To je bilo u ranu zoru, prije nego su radnici dosli, sve po zastiti na radu Bodule! Neznam sto mu bilo, ko da je jedan esc zakazao. Ni prije ni poslije nije napravio tako nesto. Sad cu neko vrijeme letit nad travom da ga opet tako ne klepim u beton...

Meni djeluje kao da se ESC resetirao, moguče zadnji desni, ako se sve ćini kao ispravno a neki od ESC-a je izazvao ovo napravit će opet to kad-tad.

Nemoj coprat! Ja jos zivim u uvjerenju da mi je kod te grede neka smetnja bubnula. Na quadiću je rangelink koji je onda jos imao failsafe sa aviona. Ali mi je blesavo jer nemozes sa stanice da hoces izazvat takav manevar... Anyhow, od onda sam spilio kojih 15ak batki i nije vise ni jednom zveknuo. Cinjenica je da letim vecinom nad travom od onda. Beton previse boli...

Odg: pad letjelice

Reply #273
Bit će bolje


Odg: pad letjelice

Reply #275
Evo primjer kad recimo ESC izgubi sync s motorom:
http://www.youtube.com/watch?v=h-s9RbKNUyE

Isto se i meni dogodilo u kombinaciji Mytech 40A SimonK i T-motor MN3510 630KV sa 15x5 T-Motor propom, kada sam na hexi testirao žestok yaw lijevo-desno, i jedan motor je isti takav zvuk proizveo ali sam uspio sletjeti sa 5 motora bez štete.
Nekad je bolje ići na provjerenu kombinaciju ili biti spreman za skupo testiranje  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: pad letjelice

Reply #276
Koma. Imali su srece da su batke izletile...

Odg: pad letjelice

Reply #277
lipo gori LiPo  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: pad letjelice

Reply #279
Šta znači pot u DX8 mu je otišao pa ga nije mogao vratit a gps signal nije imao, sreča pa su ga našli, dobro je i prošao.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: pad letjelice

Reply #280
To se dogodilo mom kompiću sa throttle-om, ali ima srecu bio nisko pa ga uspio nekako prizemljiti ali se preznojnio. Ovi su imali srecu naci ga u takvoj šumi, ćudno da na takvom skupom stroju nemaju neki buzzer , tracker, bilo sto. Ima onih buzzera koji imaju cak svoju malu bateriju i ako se i otkopca glavna tuli ko mutav.

Odg: pad letjelice

Reply #281
Ovaj je imao potragu sličnu mojoj :) , mislim da sa DX8 više neće nikad letit... a što se tiče snimke koje mu je priuštio brutala kako je letio između drveća  ;D

Odg: pad letjelice

Reply #282
Odletio i moj quad, trazio ga tri sata nema ga nigdje,
Jednostavno prestao reagirat na komande

idemo slozit drugog :D

Odg: pad letjelice

Reply #283
Na kojem području je opal, treba potragu sa više ljudi organizirati prije kiše.
Lp,
Alex

Odg: pad letjelice

Reply #284
Nema sanse nac ga,
jer je podrucej, kuce, livade sume, negdje ni ne mozes doc kolko ima trnja.
Kupit cu si nesto drugo (hint:phantoma)
Obavijestio sam lokalne susjede, ali ako skupina lokalnih klinaca to nadje nema mu spasa