Skip to main content

Topic: ZAGI - KILLER (Read 15098 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ZAGI - KILLER

Plavi napravio, Saraga letio, ja malo snimao.
 
zagi-killer.wmv
 
lp
 
Toni
 

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #1
Super leti, dosta stabilno, samo da mu je onu kabinu malo stesat bio bi jos aerodinamicniji i brzi...


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #2
kakva epska glazba :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #3
Ne da leti stabilno, leti sam  :D .
Pošto je prototip i sklepan za jedan dan nisam previše pažnje poklanjao estetici, interesiralo me je kako leti.
Sljedeći projekt na istoj bazi je Gripen koji će biti ušminkan.
Ovaj model je pokretan gljivicom CF2812 1550 kV i 6x4 propom i leti fantastično stabilno bez obzira na brzinu leta,
bojim se i pomisliti što bi bilo kad bi se stavio 2826 2200 kV kojeg koristim na Zagiju.

Šteta što kamera nije uhvatila bliski susret Zagija i Zagikillera u zraku, malo su se kušnuli i nastavili svaki svojim putem.
Ne treba ni napominjati da tako nešto mogu nepraviti samo HSaraga i moja malenkost  :P :P :P

Zato, ne pokušavajte to raditi doma KUPUJTE MODELE U DUČANU  :D :D :D

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #4
Da nije dobre glazbe :-* , bilo bi sasvim prosecno.  ;D

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #5


Zato, ne pokušavajte to raditi doma KUPUJTE MODELE U DUČANU  :D :D :D
Plavi, vidim da 'Pevec' opet dela.. biti će modelaaa !  :D  
Nego, razmišljaš li o jednoj 'zagikiller-akciji' prije koje bi se na neki način oprostili od modela: tko sleti čitav - pobjednik! ??
Damir

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #6


Zato, ne pokušavajte to raditi doma KUPUJTE MODELE U DUČANU  :D :D :D
Plavi, vidim da 'Pevec' opet dela.. biti će modelaaa !  :D  
Nego, razmišljaš li o jednoj 'zagikiller-akciji' prije koje bi se na neki način oprostili od modela: tko sleti čitav - pobjednik! ??
Damir

dok sam bio u njemackoj i u nedjelju pred vecer a to je uvijek bila zavrsnica letackoga dana se ovo radilo,
ucestvovalo je nekoliko modela i to se u brisucem letu iznad Piste letilo pokusavajuci uci U REP,
mi ostali smo podgrijavali vicuci ATAKE !!
nevjerovatno interesantno i uvijek se zavrsavalo sa minimum jednim lomom,islo se sa motornim modelima,
interesantno za promatrace !

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #7
To je ono ............ kad te pukne

U zraku je bio KISS ( hmmm mnogi ste zaboravili kak to izgleda?? ) to je ono kaj kod mnogih traje par sekundi  :P :P :P :P
Modeli su se slizali na par sekundi ( naravno bez pogona ) a potom je svaki pilot svog mezimca upristojio i nastavio let.
Model je napravljen od stiropora ( 30kg) a depron je korišten kao estetski dodatak te za izradu vertikalca.

Za fra Tonija i odličnu snimku

Home (homeproject) - Gregorian - Moment Of Peace in English, French, Portuguese and Spanish!


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #8
don Plavi, napravio si odličan izbor glazbe morat ću te spojit s našim glazbenim urednikom na radiju koji ima sličan ukus... :) ..vidim da u tebi ima puno mistika jer kad letiš Zagije više je u Božjim nego u tvojim rukama..ono kad ostaviš stanicu na krovu auta, zapališ koju cigaru itd...a Zagi leti i leti visoko visoko.. samo tako nastavi i ni nebo ti neće biti granica  8)
 
lp
 
Toni
 
 
 
 


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #10
Da imaš pravo Toni samo ukoliko nema u blizini Hlebeca (gyro) taj je ubica modela mog je jučer prepolovio napola tako da je stiropor još par minuta padao s neba. :D
Šteta: moram novo krilo raditi i izgubio motor :(
A taman sam ga utrimao. :D

Pozdrav ekipi od Lije.

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #11
Lijo,
 
a lijepo sam te pozvao da nam se pridružiš u Dubravi. Mi ti imamo samo praraglajdere koijma tu i tamo otkaže motor pa sleću okolo...dakle, ništa strašno... :o :o 
 
....lijepo si se mogao sljubiti sa Zagijem od Plavoga i Killerom od Sarage.... :P :P :P :P
 
lp
 
Toni


Odg: ZAGI - KILLER

Reply #13
Jedina zanimljiva stvar je da smo svi imali sudar sa gyro, neznam kaj si je to ime izabral...
Moj f15 i njegov c130 , kano sa Fokker , gyro easy, dva josipa zagi...
Tak ak nam se ko zameri samo gyro dođe i riješi stvar

Zaig killer je pravi stroj,
Vidimo se na nebu, pozdrav

Odg: ZAGI - KILLER

Reply #14
imao sam sudar sa :
-bedijem,odsjekao mi je jednu stranu repnog krila.model uspjesno prizemljen
-bornom,moja extra i njegov giles su se dobro pukli.moj uspjesno sletio,bornin pao
-danijelom,njegov trenazer mi je propelerom ispilio desno krilo na cipmanku cijelom duzinom od napadne ivice prema eleronu.prakticno je ostalo samo 5-6 cm od elerona.model uspjesno sletio
-zutim ili devastatorom,dobro smo se pukli bez vece stete.stradala samo folija na krilu.avion sletio
-plavim,to je bilo nevjerovatan sudar....,naravno uspjesno sletili.
da vas ne davim isao sam unatrag samo tri godine. 8)