Skip to main content

Topic: Kopterworx (Read 9877 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kopterworx

Ima li tko možda u planu narednih dana ići do Kopterworxa..
Planiram uzeti Nazu pa da mi je eventualno neko pokupi..

Odg: Kopterworx

Reply #1
narucis ju iza 1.7. i bok...

Odg: Kopterworx

Reply #2
baš tak.
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Kopterworx

Reply #3
Ima netko broj nekoga iz nevedeno ducana (posaljite na PM)? Slao sam im nekoliko mailova ali nakon 5 dana nemam odgovora. Dali znate radno vrijeme ili je samo web shop?


Unaprijed zahvaljujem.

Odg: Kopterworx

Reply #4
Možda je kolektivni godisnji u toku.
Lp,
Alex

Odg: Kopterworx

Reply #5
Pa najavili bi na webu da ne rade, kao kad su bili vani u 6 i 7 mjesecu!:) A hitno mi treba stanica jer mi je stara krepala u nezgodi na rostilju :'( (ima pola dometa te se malo blesira.(piva/ i rc stvari obavezno u auto i 5m od drugih).

Odg: Kopterworx

Reply #6
Moram priznati da imam slicna iskustva. Prodaju jako skupe stvari, a podrska im je nikakva. Telefon mozes zvati beskonacno gotovo nikada se ne javljaju. Imaju doslovno garazu i sto ocekivati. Kako su si tako dobru reputaciju slozili sto se shopa tice ne mogu razumjeti, jer realno ocajni su.
Nas problem je sto su nam blizu pa smo nekad jednostavno primorani kupovati tamo zbog nastale situacije, kao ova tvoja sada. Ne znam sto da ti kazem, osim da beskonacno zoves, na kraju se jave.

Odg: Kopterworx

Reply #7
u redu-problem rjesen interno...Matjaž je bio korektan i javio mi se odmah danas ujutro...inače imaju nove prostore tk da im ini telefon još ne radi...
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

 

Odg: Kopterworx

Reply #8
Ma i dalje im to nije opravdanje jer su i inace aljkavi. Nek nekoga zaposle za support telefonski i bok.