Skip to main content

Topic: Dali ovaj forum lagano propada? (Read 18422 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #15
Ma daj ajde, ljudi lete, ljudi komuniciraju, ljudi diskutiraju. Kolicina prometa fluktuira ko i u bilo cemu drugome.



Da nema ove teme zadnja dva dana, nebi bilo vise od 3 posta u zadnja dva dana!

Forum je vec neko vrijeme trul da truliji ne moze biti! Sta se dogadalo zadnjih mjesec dana? postovi se nabroje na prste! Dali je stavljen i jedan video u zadnje vrijeme?


Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #17

Ma daj ajde, ljudi lete, ljudi komuniciraju, ljudi diskutiraju. Kolicina prometa fluktuira ko i u bilo cemu drugome.



Da nema ove teme zadnja dva dana, nebi bilo vise od 3 posta u zadnja dva dana!

Forum je vec neko vrijeme trul da truliji ne moze biti! Sta se dogadalo zadnjih mjesec dana? postovi se nabroje na prste! Dali je stavljen i jedan video u zadnje vrijeme?

Valjda ne gledas dobro jer svakih sat vremena niknu 3-4 posta.

Ajde mani se ćorava posla.

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #18
Momci, mene tako zaboli donja pipa za ovaj propali forum, samo sam vam htio dati neku zanimaciju, posto se nista ne desava na forumu :-*


Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #20
Momci, mene tako zaboli donja pipa za ovaj propali forum, samo sam vam htio dati neku zanimaciju, posto se nista ne desava na forumu :-*

Misliš, nitko nikoga nije vrijeđao već nekoliko dana, pa je dosadno...

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #21
stvarno je dosadno sto nitko nikome ne prijeti i nikoga ne vrijeda ,boze sacuvaj  :'(

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #22
Ne bi škodilo ovom forumu malo manje podrugivanja i malo više poštovanja prema onima koji su već godinama tu , prema njihovom iskustvu , znanju i uvijek otvorenošću i širokogrudnošću za pomoć svima kojima nije nešto jasno ..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #23
Slazem se PZ!
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #24
Tako je Wespen.. ima dosta od kad sam se uključio u forum.. žao mi je kad poslije duže pauze vidim da nekima forum služi za liječenje nekih frustracija , umjesto da ovdje ramjenjuju iskustva i prikupljaju znanje od iskusnijih ... I da opet ću kao i što sam prije rekao reći : Danas svatko može biti letač , ali pravi modelari su oni koji svojim rukama od bilo kakvog raspoloživog materijala izgrade nešto što će letjeti naravno ako nemaju iskustva baš uz one kojih ima puno na ovom forumu .. Skidam kapu svima , i onima koji kupuju gotovo i odlično lete , a posebno onima koji se gradnjom bave !
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #25
Tako je Wespen.. ima dosta od kad sam se uključio u forum.. žao mi je kad poslije duže pauze vidim da nekima forum služi za liječenje nekih frustracija , umjesto da ovdje ramjenjuju iskustva i prikupljaju znanje od iskusnijih ... I da opet ću kao i što sam prije rekao reći : Danas svatko može biti letač , ali pravi modelari su oni koji svojim rukama od bilo kakvog raspoloživog materijala izgrade nešto što će letjeti naravno ako nemaju iskustva baš uz one kojih ima puno na ovom forumu .. Skidam kapu svima , i onima koji kupuju gotovo i odlično lete , a posebno onima koji se gradnjom bave !

Ne volim koristit taj izraz ali..........potpisujem. Istina ima i ljudi koji stvarno nemaju toliko vremena da bi radili kalupe, rezali šper,balzu,stiro ili nemaju za to teh. mogućnosti tj prostora.
Niš, za ovaj tjedan sam dosta napisao ;D ;D ;D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #26
Eto jedva si doceko da opet seres i da se svadas, bas si coban, ja da sam dobio ban kao ti poklopio bi se po usima od sramote i nebi se nikad vise pojavio na forumu, seljo jedan neodgojeni. Uglavnom ovo je moj zadnji post tebi je znas kako se kaze pametniji popusta.

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #27
Eto jedva si doceko da opet seres i da se svadas, bas si coban, ja da sam dobio ban kao ti poklopio bi se po usima od sramote i nebi se nikad vise pojavio na forumu, seljo jedan neodgojeni. Uglavnom ovo je moj zadnji post tebi je znas kako se kaze pametniji popusta.


Dali su to Šonji muda narasla?

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #28
tema nema smisla članovi su se izjasnili i treba ju lock...

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #29
Sve mi se cini da ovaj forum odlazi totalno u bananu!

Niti vise itko leti, niti itko ista radi i niti jedna nova snimka letanja!

Nije točno! Ja sam danas pokušao letjeti zmaja na one dvije špage. Izabrao pogrešno vrijeme sa malo ili ništa vjetra. Dva puta ga digao gore, i to je to. Pokušao sam snimati sa kacige, ali mi je baterija u kameri bila već prazna (snimao cijeli put biciklom do aerodroma, pa je baterija kolabirala).

Ondaj dan, kad sam letio po onom gadnom vremenu, trebao sam ponijeti zmaj kao rezervu. Sad znam da trebam na pistu nositi oboje: avion i zmaj, pa ovisi o vremenu što ću letjeti (ako se zmaj ubraja pod letenje).

Quote
I da ne zaboravim bezobrazne moderatore!

No comment.

LP
milan
---