Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 103614 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Gledam kak trujemo sa raznim snimkama onu temu od Blackout H mini quad- kopija pa rekoh da otvorim čistu novu temu za ova svakodnevna letuckanja.
Neznam da li će zaživjeti, ovisi o vama.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #1
Jučer je bio mrak dan, barem popodne, ha?! Evo mene u akciji, nije Juz, nije Krešo, nije Jazo, nije Sekile ali za mene čisti adrenalin.
Hahaha i super mi je bilo kad sam čuo kako propovi tuku brezino lišće bezobzirno!

http://www.youtube.com/watch?v=GN2D6f6biJw

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #2

Bravo Dag

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #3
Još kad riješim vibre...





Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #8
Sori Dag , tek sam sad skuzio tvoju temu, super ideja, od sada tu bacamo videa. Mislim stvarno covjek ti da quad na tjedan dana u ruke , a ti ga vec zavlacis izmedju drveca, majstore svaka cast. Evo da i ja stavim svoj zadnji video sa jaruna

JARUN STONES

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #9
Hej Sekile, sreća prati hrabre! Sad se vec lagano osjecam spremno za zajednicki fpv. Jos samo da svi uskladimo rasporede...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #10
Nije FPV, ali evo, isprobavao sam napraviti neki throttle curve na 9xr koji ce mi vise odgovarati od stock postavke, a htio sam vidjeti i kako ce ispasti 4k video sa moba na YT

http://www.youtube.com/watch?v=hpPGszC4i5Q

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #11
Dag ako si za neki FPV sutra javi, uvijek za...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #12
Ja sam danas popodne odradio dva FPV leta s X-UFO KK2.0. Vjetar do 2m/s i mali se odlično drži. Ali nažalost u Zadru osim Muve ( samo  avioni ) i mene ( samo copteri ) nema FPV letača.. :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #13
Jučer popodne. Šteta da je gopro uništio clip u kojem sam okinuo kabel od telefona. Ono znam da je tu negdje ali ga ne vidim i najednom žvrkčvrk okret i bum na pod. Dva propa pukla. :)
Laganini mi sve bolje ide, točno vidim da svaki let malo bolju kontrolu imam. Mozak se preslagauje...

http://www.youtube.com/watch?v=3opaXNItxpY

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #14
Jazavac jel ti vidis sto ovaj Dag izvodi, pa majstor ga provlaci samo tako  8) 8), zakon

E Dag razmisli o nabavci Naze32, jucer sam probao Majkov quad, znaci prebolesno kad ga nagaris ravno a majstor zalockan, kao na tracnicama, snimka kao da gimbal imas, nema ovih tresuckanja kao na KK2. Board kosta 25$, ali shipping je 20$ , ali nadjes jos nekog pa podijelite shipping. Znam da ti Bodul planira uzeti jednu, mozda jos netko, mozda bi ja jos jednu  :D