Skip to main content

Topic: Microsoft Flight Simulator 2020 (Read 3461 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Microsoft Flight Simulator 2020

Reply #1
Daj Boze da nesto bude od njega. FSX mi je dojadio. Letio sam sa ifly i pmdg na ivao online. Mozda se nesto promjeni pa me privuce ponovo.
Grafika je zaostala skroz bez obzira na modove koje sam koristio. Engine je bio star ko biblija
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: Microsoft Flight Simulator 2020

Reply #2
Ja se vjezbam na RealFlight 6.5, sa originalim dodatkom za avione, i iako je vec pomalo star, radi sasvim ok, i grafika dobro izgleda. Volio bi probati RF X, pa ako tko ima a ne koristi ga ili mu je dojadio, kako rekoh rado bi ga isprobao.


A za MFS, ako je gledati na igre i grafiku koja se trenutno nudi, mogao bi biti vrlo cool stvar za mastati kako je to pilotirati pravi zrakoplov. Hardwerske mogucnosti imaju, jedino je pitanje koliko ce se potruditi oko izvedbe  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: Microsoft Flight Simulator 2020

Reply #3
Ma fsx ti se nije nadogradivao vec jako dugo.Sto se tice instalacije sve 5. Al sto s tice pravih simulatora aviona pa kad treba nadogradit fms odnosno mcdu tu pocinje zafrkancija. Karte su prastare pa i njih treba nadogradit jer fale piste. Da nejdem dalje sto se tice frekvencija, ILS-a itd. Pa prije nego poletis cupaj papire ispravi pola toga pa tek onda trazi odobrenje za poletanje od A do B. FSX mozes naci krekanog. Treba ti simulator samog aviona tipa aerosft, pmdg ili ifly. U pocetku mi je bio super. Skuzio sam da trebas imat pravu strojcinu i dosta sam ulozio bas se trudio, polagao sve one ispite na ivao za privatnog pa komercijalnog... Bas uzivao i izgubio jako puno vremena. Na kraju kako je vrijeme odlazilo morao si sve vise i vise sam manualno nadogradivati cijelu pricu uz sve ono sto zahtjeva sami let. Mislim lijepo je letiti IFR kad smo svi koji igramo up to date. Postupak je isti kao u stvarnosti. U glavnom rade pricekaj noviji bit ce ti lakse. Ako hoces javi se na PM pa ti posaljem linkove gdje sta mozes inaci za 0 kuna i ak imas strpljenje mozes krenuti. ;)  Odi tamo na IVAO hr pa se javi deckima. Vjerujem da su neki i tu pa ce te korak po korak vodit jer ja sam ga obrisao zauvijek. Ak dode ovaj novi 2020 evo me opet. Ja ti mogu iscupati linkove da prvo instaliras neku osnovu to je FSX pa simulator koji zelis. Najcesce letimo Airbus ja sam vise volio Boing no to je stvar ukusa. Ima i ovih skolskih ak ti pase za pocetak al tebi preporucam odmah na Airbus jer nemas tu neke razlike osim sto se mozda 1000 i 1 gumbic unutar aviona drugacije klikce. Ista mu je namjena vec negdje moras misem drugdje preko tipkovnice i palicu vjerujem da imas. ;)
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)