Skip to main content

Topic: Fantastičan Filmić (Read 3797 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #1
ne znam šta je fantastičan, ima ih kod nas hrvata masu boljih i pilota i snimatelja, čak i ovdje na forumu :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #2
a i krajolik je puno ljepši kod nas...

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #3
slažem se s preostalim komentatorima, ja ne vidim ništa fantastično tu,
fora je, ali nije fantastično.  ???

sudeći po već par postova, član 450expert je pod dojmom jurcanja i naginjanja modela skupa s kamerom,
hrpa jello efekta, uz to su i propeleri u kadru...  :-X


no sve je ok, svatko ima svoje faze,
nadoći će i on do onog zahtjevnijeg dijela di se kamera stabilizira da horizont stoji ravno a pilot se mora truditi da na palicama bude što mirniji a opet da model provede po zacrtanoj ruti...
sve to jasno bez propelera u kadru i s ciljem reduciranja jello efektra ;)


i još primjećujem da linka samo tuđe filmove s isključivo open pilot kontrolerom...


bolje složi model, snimi nešt pa postaj kakav god filmić da imaš, samo neka bude tvoj,
i to je već uspjeh  :)
od linkanja tuđih se nitko nije usavršio  :(


da ne idem previše u OT, kada se tu već linkaju tuđi filmići,
evo ti filmić leta jednog člana koji kao i ti voli jurcanja okolo, cijeli motor i propeler u kadru  ;D
ali s kontrolerom od 21$,
a open pilot dođe koliko ono 400$ si rekao da su na ebayu jer ih nema?

kk quadrocopter - aggressive flying onboard on Vimeo
po meni je tu pokazao mnogo više preciznosti i okretnosti nego što sam vidio u prvom filmu na vrhu topica  :-\

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #4
Bože dragi, ma katastrofa ste!

Mislim ono šta je ovo, popili svu pamet svjeta pa teško pričat normalno sa onima "ispod" sebe LOL.
Stvarno ne mogu vjerovati da netko može biti toliko nabrijan, ste u ovom hobiju za zabavu ili za izdrkavanje, da je meni znati s kime se vi to boksate.

Kakva crna stabilizaija slike, kakav crni mirniji stick control po zadanoj ruti, ma daj brate nitko nije rekao da je filmić dosadno ariel videography za kasniju postprodukciju. Ovo je filmić napravljen iz gušta FPV-anja, točka.

Mislim tko se tu kome dokazuje, apsurd za apsurd.

RCG ima više botona.
nitko ne zna sve pa tako ni expert =)

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #5
Expert,pa ti si katastrofa,kaj se odma vređaš,nit itko sa tobom govori sa visoka,nit ti je postan filmić neš posebno,skoro svatko ko je zalijepio kameru za multi je napravio takvu...Tomo ti je sam lijepo rekao što se gleda i podrazumijeva pod "vrhunskim filmićem",a on je osim toga čovijek koji se moze pohvaliti da je pomogao tu desetke ak ne i stotine ljudi svojim znanjem,savjetima,vremenom...a ti si se odmah uvrijedio čim je netko malo prigovorio..zapeo si sa tim OP kao da te plaćaju,zapravo ja očekujem da otvoriš butigu u kojoj ih prodaješ  ;D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #6
Ma nisam se ja niš uvrijedio, ali brate ajde više ono neki normalni komentari, pa ne mogu vjerovati da smo takve ovce.

uglavnom no koment, nemam nikakvu potrebu za nastavak ove teme.

Znam bolje za ubuduće.
nitko ne zna sve pa tako ni expert =)

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #7
450 nemoj se uzbudivati da ti koji vitalni dio ne otkaze ;)

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #8
A baš ;)
nitko ne zna sve pa tako ni expert =)

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #9
Quote
složi model, snimi nešt pa postaj kakav god filmić da imaš, samo neka bude tvoj,
i to je već uspjeh  :)
od linkanja tuđih se nitko nije usavršio  :(

ako je tebi ovo s visoka.... onda sorry.
Tu smo da učimo jedni od drugih, pomažemo koliko možemo i slično.

A linkanjem filmića di netko jurca s open pilot kontrolerom, ne vidim što se dobiva...
da si linkao svoj neki filmić, ajde, bilo bi super, jer bi onda pričali o tome što bi se dalo unaprijediti i kako to napraviti, ako te zanima jasno...
ovako možemo samo pucati do sutra razne tuđe filmiće letuckanja s neta, s propelerima u kadru i da se sve trese  ;D
ali koja je poanta  :-\

bolje onda razmatrati koji je frame ovoliko čvrst
da podnese to maltretiranje dok se lik vježbao da izvede one vratolomije  :)

na 2:32 je došao skoro do stropa, a bez batke, car  :D
kk multicopter - crashs on Vimeo

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #10
vidi fakat črvsto.

 kako mu propele ne pucaju češće?
vidim propsavere, ali nisu ni ispale sa osovine.

Odg: Fantastičan Filmić

Reply #11
Quote
složi model, snimi nešt pa postaj kakav god filmić da imaš, samo neka bude tvoj,
i to je već uspjeh  :)
od linkanja tuđih se nitko nije usavršio  :(

ako je tebi ovo s visoka.... onda sorry.
Tu smo da učimo jedni od drugih, pomažemo koliko možemo i slično.

A linkanjem filmića di netko jurca s open pilot kontrolerom, ne vidim što se dobiva...
da si linkao svoj neki filmić, ajde, bilo bi super, jer bi onda pričali o tome što bi se dalo unaprijediti i kako to napraviti, ako te zanima jasno...
ovako možemo samo pucati do sutra razne tuđe filmiće letuckanja s neta, s propelerima u kadru i da se sve trese  ;D
ali koja je poanta  :-\

bolje onda razmatrati koji je frame ovoliko čvrst
da podnese to maltretiranje dok se lik vježbao da izvede one vratolomije  :)

na 2:32 je došao skoro do stropa, a bez batke, car  :D
kk multicopter - crashs on Vimeo

Haha, Odlična kompilacija, to je ono što je meni fora kod multija, nema brige ni pameti, kraš kraš fun fun :D
nitko ne zna sve pa tako ni expert =)