Skip to main content

Topic: Moj novi 3ki (Read 2253 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moj novi 3ki

Pošto sam počel sa trikopterom,pa ih ubil par komada,prešel na Quad i  naletel se s njim ali bez nekog prevelikog gušta jer mi je jedna stvar nedostajala,a to je bila tromost kod okretanja  na koju sam navikel kod trikoptera.
To me je natjeralo da natrag pređem na trikopter.
Pošto sam se zasitil drvenjača ili ti ga pinokio frejmova odlučil sam se na vitroplast.
Nacrt sam dobil od člana RUDEX,ali problem je taj što je nacrt za više debljina materijala,a ja imam 1,5mm, a isto tako je bilo dosta greški u spajanju linija itd.
To sam sredil i počelo se rezati.
Pošto nisam bil prisutan rezanju 2 dijela nisu bila izrezana,a to sam rešil pješice,no sve u svemu nema neke razlike.

Frejm je predviđen za Y6 copter,ali ja nisam odustajal od serva na repu.
Nisam ga slikal u dijelovima,ali tu je par sličica,a još bu ih kasnije dok ga dovršim do kraja.
Robert

Odg: Moj novi 3ki

Reply #1
Dobar,dobar! Koju pločicu češ koristit? ;D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Moj novi 3ki

Reply #2
Ka-ka pločica :D
Nisam preveč zagrijan za neku drugu,jer mi netreba za snimanje,kameru ili nekaj slično,a za neko guštanje i letenje je ova super. ;)
Robert

Odg: Moj novi 3ki

Reply #3
Robi prva liga - mislio sam da si ga radio od alu!!!!

Ajd još slikica kad stigneš odlično je ispao... Budem ja svoje malo poslikao sutra pa šibnem ovamo da se vide i gotovi i ovi u izradi!!!!
CNC mi je non-stop zauzet pa nemogu dovršiti neke svoje projekte!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

 

Odg: Moj novi 3ki

Reply #4
Budem još slikal jer nikak da najdem slobodnog vremena.
Trenutno sam u izmišljanju stajnog trapa,a vjerojatno budem stavil skije od 1,6mm inox šipke jer one od HK450 nemaju na lageru.
Robert