Skip to main content

Topic: Pomoc za sloziti Skyshadow s800 V2 fpv pnp bangood-PDB i gyro (Read 3817 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoc za sloziti Skyshadow s800 V2 fpv pnp bangood-PDB i gyro

Pozz ekipi.

Pomognite mi. Složio bi FPV krilo/avion za zezanciju. Znači bez snimanja videa. Čisto ono da letuckam i klataram se ko Rej Čarls u stolcu na livadi  :D

Preporučite mi koju opremu da uzmem, i zapravo kaj sve trebam. Veličina krila recimo zagi ili nekaj oko toga, rekli bi oko metra više manje, slobodno preporučite krilo (HK, Švagi, Lindi ili di god). Ili model aviona koji bi služio za gušt FPV.


Kako jako dugo nisam letio, a dolazi mi slobodno vrijeme, hoću ponovo na livadu. A i nisam dugo u opremi i formi, pa nemam više doticaja kaj vrijedi i kaj je u trendu.

Ako ste mislili da sam odustao, a ne ne...biti će još reviewa (doma je hrpa neotvorenih modela koji me čekaju) i mnogo zabave na terenu.

Eto dragi moji, pliz, pomognite mi, fala puno unaprijed.
*Krilo/model-oko metra krilo, avion da se može lako rastaviti i prevoziti
*FPV set-da nije najjeftilen, a ni ne trebam ultra super truper opciju. Ono, da služi amateru entuzijastu.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odabir FPV komponenti

Reply #1
Recimo, da li je ovakav set, dovoljno dobar odabir za zagrijavanja u FPV vodama.


https://hobbyking.com/en_us/skyzone-plug-play-fpv-500-set-with-ts58500-tx-rc832-rx-sony-700ccd-and-c-p-antennas.html


Trebam li još nešto osim tog kompleta, ne mislim na naočale ili monitor? Na kaj da obraćam pažnju, čega da se klonim?


Pomagajte  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odabir FPV komponenti

Reply #2
preporučam za početak običan zagi 120 cm
i osnovni fpv setup gore, ovaj koji si naveo je ok

zašto zagi:
- ako je dobro složen - leti sam
- zato jer ćeš vjerojatno dosta padati na početku pa nije velika šteta i u večini slučajeva
  lagano se da popraviti.

za početak je i preporuka da nađeš nekog letača s kojim upariš stanice i ti letiš fpv a on
LOS pa ako nekaj krene po zlu - on spašava. Tako par puta i za čas letiš sam ko veliki :-)

Odg: Odabir FPV komponenti

Reply #3
Hej, ima li tko iskustva s Skyshadow s800 reptile V2 (novi model s novim pdb i gyro)?


Molim pomoc oko slaganja elektronike. Da, ima upute, no kako mi je to prvi FPV model, ne bi htio nekaj krivo sloziti.


Ako tko moze izdvojiti sat dva da samnom to slozi, da naucim basic a onda polako sam dalje.


Trazim po netu no jednostavno taj pdb (to je ovaj  https://www.banggood.com/Reptile-Power-Distribution-Board-PDB-for-S800-Grey-Swallow-670-S670-FPV-Airplane-p-1220688.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN#jsReviewsWrap ali ovaj moj u kompletu ima jos jednu plocicu na sebi-valjda gyro ??? ) i gyro koji je valjda na njemu vec stavljen jer ga posebno nema a kao prilozen je u kompletu.


PLIZ PLIZ  :(


Package Included:1x Reptile S800 V2 SKY SHADOW 820mm RC Airplane1x Power Board1x Gyro Flight Controller1x 600TVL Camera1x 200mw Vtx
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.