Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 313500 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #75
U nedostatku današnjih snimaka(Bura 25 m/s), evo mladog kolege Ivana Mile nakon prvog samostalnog leta jučer popodne :
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #76
Danas u 0900 na Piketu ,nigdje nikoga,idealno vrijeme , taman da se malo vratim u formu, nakon ''duge zime''....a onda Murphy odlučio stolovati.Na 50 metara visine i nakon 15 minuta leta ,lupinga , leđnog letenja....list , a onda mi se Easy Glider oteo kontroli, i po uzdužnoj osi, vrteći se  obrušio  prema zemlji.Uspio sam ga ispraviti (ne znam ni sam kako) i prizemljiti malo grublje ali bez štete. :o
U prvom trenutku sam pomislio da sam ostario i zaboravio letjeti  :( ...međutim dolaskom kući pronašao sam razlog pada.Nogica vertikalnog kormila se djelomično odlijepila( 80 %) , pa sam imao otklon samo u desno ,  a i on minimalan.Ovo je peta godina Easyjevog letenja, pa je došlo do zamora materijala.Kod ovakvih kvarova nikakvo iskustvo ne pomaže i ne izvlači se nikakva pouka. :-X   Živjeli

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #77
bitno da je sve proslo bez vecih problema :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #78
Skoro kao i meni samo se meni nije odljepilo nego se otkačio spoj elevatora i buuummmm


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #79
Tebe Ante nisam želio probudit  jer sam došao sam na Piket rano,a Runje je već posluživao u kafiću , FoxxY se odmara od gvardije a Sandro je na Hvaru......Eeeeee   a   Romanu započinje smjena u 1200 po  lokalnom vremenu.... ;D :D ......
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #80
Hahaha hvala na obziru


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #81
kad ćemo? Evo baš gledam DHMZ i prognoza za vikend tj nedjelju mirno bez oborina - vitar do 5 m/s.




Stalno nešto krpam

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #82
Ja nemogu u nedjelju popodne radim


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #83
Ja mislin da nece bit bas lipo vrime,bit ce oblacno i mokro.
I accuweather kaze da ce bit vitra
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #84
Baš će mi biti žao, ali ipak malu utjehu ću naći u gradnji novog ZAGI-ja. Set-up je već na putu, a do tad model će biti spreman za ugradnju i centriranje.
Pozzz, do lipog vrimena i Piketa
Stalno nešto krpam

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #85















Krčka se krčka


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #86
baterije su napunjene!
popodne ide jedna narudžba od Lindigera pa ako netko iz bliže okoline nešto triba nek se javi ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #87
baterije su napunjene!
popodne ide jedna narudžba od Lindigera pa ako netko iz bliže okoline nešto triba nek se javi ;)


Zabranjeno diranje neovlaštenim licima  :D .. moran i ja jednu takvu nabavit  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #88
Savrseno jutro bez vjetra i bez igdje ikoga na piketu. Potrosene tri baterije.Ako imate vremena zasto cekati vikend da bi uzivali u ovom hobiju jer radnim danom nema guzve po aerodromu tako da mozete slobodno letjeti bez straha od ljudi,jedrilica,padobranaca...

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #89
U pravu si samo radno vrijeme mi ne dopusta jutro ali vjerojatno da cu otici popodne moram probati ovog novog sto sam "sklepao" da vidim leti li uopce


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan