Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 314751 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1335
Super ekipa sa juga, odlicna mjesta za letenje, steta sto nemogu duze ostati 8)


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1337
Svakom prema zaslugama
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1338
Nice  8)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1339
Hvala na druzenju i par dobrih informacija... Ko zna, mozda do iduceg dolaska u ST sekile dobije dostojne rivale

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1340
Ma i bolje 8)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1341
 Romano pošalji nam još slika da bolje uživamo  :D :D :P ........!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1342
....u tvojoj rađi... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1343
@ Modelari : Poštovani članovi AK SINJ,molim Vas da 20/08/2016 dođete na Piket do 09:00 sati sa modelima ili modelom .Miting započinje u 10:00 i traje do 13:00...Hvala Voli vas i ljubi   ;) Vaš ,
Remote
 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1344
Pozdrav ekipi... ja sam multikopteraš koji inaće leti u švabiji, pa me zanima dali smo i mi prihvaćeni na Piketu ili nas ne smatrate RC-ovcima?

Imao sam namjeru malo letit u Sinjskom polju, zbog toga sam kontaktira admina fb-stranice AK-a, ali osoba tamo mi nažalost nije na niti jedno pitanje namjeravala odgovorit, a neman namjeru na crno letiti ili stvarat ikakve nezgode ekipi u zraku...

lip pozdrav, trenutno iz Vlajlanda...

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1345
Ja necu moc doc :/
Zabavite se i pozdrav sa drvenika

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1346
Pozdrav ekipi... ja sam multikopteraš koji inaće leti u švabiji, pa me zanima dali smo i mi prihvaćeni na Piketu ili nas ne smatrate RC-ovcima?

Imao sam namjeru malo letit u Sinjskom polju, zbog toga sam kontaktira admina fb-stranice AK-a, ali osoba tamo mi nažalost nije na niti jedno pitanje namjeravala odgovorit, a neman namjeru na crno letiti ili stvarat ikakve nezgode ekipi u zraku...

lip pozdrav, trenutno iz Vlajlanda...
Svi su dobro došli. Admin fb stanice je trenutno vrlooooo zauzet kao i svi ostali . Ako dođeš na piket samo trebaš biti u koordinaciji sa jedriličarima i padobrancima radi aktivnosti. Ako nema nikog od njih i hangar zatvoren nebo je cilo tvoje.

LP

Nino

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1347
Pozdrav svima!
Evo malo obavijesti u vezi nadolazećeg air showa na Piketu u subotu.
Dakle,svi koji misle doć,a da bi bili posloženi sa svojim modelima na piketu,bilo bi poželjno da krajnje do 9 budete već na Piketu.Kako je brifing za tadašnje aktivnosti i sve sudionike službeno u 8.00 u prostorijama Bossa,a letački program počinje u 10.00 točno molio bi vas da sve aute,modele već parkirate na za to određena mista.Ne oklijevajte sa suncobranima,stolicama,sjenicama i bilo šta da se zaštitite od sunca tako i modele da sklonite.Apsolutno svi modelari su dobrodošli da u šta većem broju izložimo i pokažemo sve šta imamo.
Službeni letačko/skakački program počinje u 10.00 i trajat će sigurno sve sa svim točkama do 13.00/13.30 ovisno o razvijanju cilog showa.
Letenje s modelima za vrijeme mitinga je apsolutno zabranjeno zbog sigurnosnih razloga na sudionike,dakle svi dronovi,jedrilice i avioni bez ikakvog javljanja i suglasnsti organizatora ne smiju u zrak.Tek nakon službenog kraja manifestacije biti će dozvoljeno letenje.
Prije i nakon mitinga moći će se letit ali uz javljanje odgovornima za organizaciju i to u područjima određenima za letenje,dakle strogo izbjegavajte letenje iznad objekta hangara,ljudi posjetitelja,drugih letjelica i svih ostalih sudionika.
Eto toliko.
Lipi pozdrav svima i vidimo se na Sinj Air Show!!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1348
Jeli bila izložba modelara? Ja san napravija đir, ali nisam vas pronaša!

Inaće, sve pohvale programu, bilo je dobro i zanimljivo, samo je bija zajeb da se nije nudilo pića osim u Boss-a, šta za ovu masu ljudi baš i nije bilo dovoljno... to predlažem da drugi put s kojim vanjskim šankom riješite.