Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 313374 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1485
Danas oko 5 smo pape i ja na piketu sa jedrilicama pa ko oće nek nam se pridruži. ;)
Stalno nešto krpam


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1487
Eto samo da se nešto vrti. Svi ste mi nekako utišali.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1488
Kada si na vrhu planine  ..slabije čuješ narod iz doline.... :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1490
Pozdrav ekipi! Nadam se da se niste ohladili sta se tice letenja,evo danas sam nasao naseg covika ovdje u africi koji se nekad bavio nasim hobijem ,a iz Sinja je tako da cemo imati jos jednog kolegu za druzenje po piketu. Vidimo se uskoro tj za nekih 20 i nesto dana.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1491
Bravo Skipi!

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1492
E moj Skipi , i mi kao i Hajduk kupujemo ''strance''....a nisam zna da si posta air manager..... :D ;D ;)
Čuvaj zdravlje !
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1493
Zanimljivog li događanja u Vasim krajevima, a ovdje o tome ni rijeci... :-X
npr.

 
Dali moze nesto vise podataka o ovome:

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1494
Poz.ekipi! Istina u Sinju se odrzava drzavno prvenstvo u zrakoplovnom jedrilicarstvu. jedino sto mogu je staviti link.
https://www.facebook.com/events/419925591711806/?ti=cl


U vezi onog krila bez repa sa dva motora, to su dva samozatajna lika iz splita koji pokusavaju nesto novo. Duzina krila je varirala sve do 5 m raspona.neznam sada dokle su stigle,ali kad sam ja bio kod njih imali su problem sa uvijanjem krila. istina to krilo leti samo nema neke letne sposobnosti niti brzinu. toliko ja znam.
L.p iz Afrike!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1495
Poštovani Beli , naš predstavnik za tisak (uvaženi gospodin i moj prijatelj Skipi) živi i radi u SAR....tako da i mi doznajemo sa zakašnjenjem što nam se događa u ''dvorištu''.... ;D ;D ;D
p.s. Hvala Skipi ....spasija si nam obraz... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1496
Zahvaljujem na info.. znam da sada imate DP u jedrilicarstvu ali isto tako, da ste nedugo ugostili oldtimere pa ako ima kakva zanimljivost ili fotka od tada, dajte je podijelite sa nama  ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1497
Hi Beli , apsolutno sam suglasan , ali i ovi mlađi bi mogli malo ''potegnut'' ,jer nema smisla da jedan ili dvoje permanentno ''iskaču iz paštete''. Hvala ti na vremenu i LP fm Split i okolica. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1498
Eto samo da se nešto vrti. Svi ste mi nekako utišali.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk




Istina Nino,istina.  :-[
Vratit cemo se mi na nasu pistu,samo nek malo obaveze popuste
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1499
Pozdrav ekipi!
Ovih dana na sinjskom aerodromu ima interesantnih događanja pa tko voli i može neka navrati.