Skip to main content

Topic: i jos jedan discovery clone (Read 3995 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

i jos jedan discovery clone

evo ovo je moj prvi quad koji sam ja slagao...  Kreso "sekile"    mi je malo pomogao (vise kao moralna potpora, a i bolji je s lemilicom :)  )


Ploce su od Mikea..

[glow=blue,2,300]motori[/glow]: NTM Prop Drive Series 28-26A 1200kv / 250w (short shaft version)   http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=25084

[glow=blue,2,300]ESC[/glow]: SK-30A SimonK Firmware Multicopter Speed Controller ESC 30A   http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=779&productname=

[glow=blue,2,300]propovi[/glow]: 10x4.5" Carbon Fiber CW CCW Propellers   http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=665&productname=

[glow=blue,2,300]kontroler[/glow]:  dji naza + gps

[glow=blue,2,300]baterije:[/glow]  Turnigy 5000mAh 3S 30C Lipo Pack

jos se ceka video link za FPV

evo par slika:





















ImageShack.us




prezadovoljan sam kako leti. Jedino sto tek sad vidim da od Mikea frame superijorniji sto se tice vibracija na videu, i to puno!  Sad kemijam neki antivibation za gopro... bas se spremam do bauhausa ;)

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #1
plasticne nogice su banana na tom frame-u, i moj se isto trese i to bas zbog nogica. ALI to ionak nije frame za gimbal i sl. bitno da pici, cim brze tim bolje  ;D

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #2
bome ljepo i uredno složen model i ovo crno mu baš stoji ali se i alko izgubiš u letu ako odeš predaleko ali pošto je naza bjelo crvene boje onda ipak se nešto i vidi za orjentaciju :)

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #3
Odlican izbor motora i elisa.  ;)
S tom kombinacijom mozes natovariti baterija i jos imati viska snage.

prvom prilikom neki video.

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #4
stvarno ima snage.... stavim video cim snimim nesto ovih dana.... 

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #5
Jel ti razlika između  flešanih reglera u odnosu na one neflešane koje imaš na mom frameu?

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #6
pa mogu ti rec da je dosta razlika....[ftp][/ftp]

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #7
Ma ja sam se zaje... kaj sam uzeo ove bluseries sa HK, a nisu flashani ,a razlika se kuzi u odnosu na simok. A u ZG nema nitko tko ih moze flashat, jedino kolega srepfler, ali on je daleko  8)

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #8
evo stigle antene za video link...

ceka se jos video link







 ima li ko kakvu ideju s cim da ih ofarbam u crno??

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #9
bilo koji sprey ali baci oko da je bez olova u sebi.
možeš i markerom probat :) 

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #10
kolika je cijena tih antena i di si to nabavio? :)


Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #12
Bas me zanima kako ce raditi. Ajde kad isprobas napisi dojmove i mozda usporedbu sa stock antenama koje dolaze uz videolink.

Thnx.

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #13
A je te zeznu ko god ih je napravio cijeli quad crni a sada imaš bijele antene.
Pa ne može to tako. :)

Odg: i jos jedan discovery clone

Reply #14
Pa to da se bolje vide, malo kontrasta haha...

lp
Toni